Wpis z mikrobloga

Pytanie, czy istnieją jeszcze oferty na kartę w których doładowuję sobie konto np. za 100pln i mam tą kasę do wydania na rozmowy/sms-y/ pakiety internetu? Wszędzie tylko no limit a w sumie tego no limit nie potrzebuję, bo dzwonie i smsuje sporadycznie a głównie korzystam z internetu, więc taniej by mi wyszło kupić jakiś pakiet 2GB za 10pln co miesiąc i płacić za to co wykorzystam (w tym za to co zwykłe oferty no limit nie pokrywają np. jakieś dodatkowe połączenia lub smsy)
#gsm #siecikomorkowe
  • 5
@medyczikczikbum: Witaj, proponuję przejść do taryfy: Prosto na Kartę, gdzie Twoje środki na koncie są ważne przez cały rok oraz obejmuję Cię jedna stawka 19 gr: za minutę na komórki i stacjonarne, SMS i MMS, 1 MB. Dodatkowo, możesz włączyć Pakiet Internetowy 3 GB, koszt: 5 zł / 30 dni, aktywujesz go kodem: *136*11*03#. Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, zapraszam do punktu Plusa w celu przeniesienia numeru lub kupienia nowego startera.
Wszystko zależy ile z tego neta korzystasz. Ja też niespecjalnie smsuje lub dzwonie, ale i tak wziąłem ofertę nolimit w mobile vikings, bo mają 15 gig za 25 zł. Jak nie wykorzystasz to przechodzi na kolejny miesiąc