Wpis z mikrobloga

niemiec:

- normalne zarobki
- nie musi sobie niczego odmawiać
- zakup nowego samochodu co kilka lat
- nie czeka w kolejkach do lekarza
- dostanie emeryturę na którą odkłada składki

polak:

- guwnozarobki
- musi wybierać między kurtką a butami
- skazany na zakatowany samochód po niemcu, po zakupie regeneruje turbinę, wtryski, wymienia dwumasę i jeszcze się cieszy bo sąsiad się zagotuje z zazdrości
- umiera w kolejkach do lekarza
- jeśli już dostanie emeryturę to nie będzie go stać nawet na leki

HURR ZACHÓD UPADA NIEMCY PODLUDZIE HERP WIELKA POLSKA WSTAJE Z KOLAN DERP DZIĘKUJEMY BEATO SZYDŁO

#neuropa #4konserwy #bekazpolakow #bekazwykopkow #bekazpodludzi
Pobierz T.....0 - niemiec:

- normalne zarobki
- nie musi sobie niczego odmawiać
- zakup ...
źródło: comment_UJVCW7jhafXz33KcxJNKoPPAECmV1eRg.jpg
  • 146
@Marek1991: Panie. Wbrew pozorom nie zarabiam mało. Ale samych kosztów stałych mam w okolicach 2 tysięcy miesięcznie(ze studiami zaocznymi włącznie). Do tego dolicz jedzenie, ciuchy, okazjonalna wizyta u lekarza/dentysty, od czasu do czasu chciałbym gdzieś wyjść z dziewczyną/znajomymi. Chciałbym też mieć możliwość odłożyć co miesiąc nieco grosza na czarną godzinę.

Ponadto moja kariera zawodowa nie trwa zbyt długo(24 lvl here). W perspektywie roku będę zarabiał 2 razy tyle co obecnie, ale
Ponadto moja kariera zawodowa nie trwa zbyt długo(24 lvl here). W perspektywie roku będę zarabiał 2 razy tyle co obecnie, ale trochę frustruje mnie fakt, że muszę co miesiąc dopinać budżet i zastanawiać się, czy wystarczy mi na buty zimowe/kurtkę/nowe spodnie.


@Maliszak: x #!$%@? de

Nawet nie wiem jak cie wyjaśnić