Wpis z mikrobloga

Mirki/mirabelki zwracam się do Was z prośbą, a bardziej z zapytaniem. Czy nie zna ktoś kogoś kto potrzebuje pomocy przy remoncie, jakiś pracach porządkowych itp.? Pytam ponieważ mój były pracodawca mnie oszukał i nie wypłacił mi mojego wynagrodzenia (oczywiście sprawa została zgłoszona do odpowiednich służb i instytucji), a do 10 muszę opłacić mieszkanie które wynajmuje i jestem teraz w czarnej d****. Dlatego też szukam jakieś pracy bym mógł cokolwiek zarobić do 10.12. Wiem, że zostało mało czasu, ale nic innego mi nie zostało. Obszedłem kilka budów na terenie Szczecina, ale niestety żaden "majster" nie mógł mi pomóc. Chodziłem również po prywatnych domach, ba nawet udało mi się coś zarobić przy rąbaniu drewna jednemu starszemu małżeństwu, ale niestety porąbałem to co było i moja pomoc się zakończyła. Więc jeżeli ktoś ze Szczecina lub okolic potrzebuje ktoś pomocy przy jakieś pracy fizycznej albo zna kogoś kto takiej potrzeby i chciałby mi pomóc to bardzo prosiłbym o wiadomość.

P.S. Z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciu, a ja nawet takich zdjęć nie mam. To tak apropo gdyby ktoś spytał czy rodzina nie może pomóc ( _)

#praca #pomocy #szczecin #zachodniopomorskie #pytanie i taguje również #bekaztransa bo na transporcie zostałem właśnie wydy****
  • 29
@obsess: myślę, że w Szczecinie nie będę miał problemu by znaleźć pracę jest Amazon i wiele, wiele innych. Sprawa polega na tym, że szukam pracy na te kilka dni by móc zarobić na ten czynsz. Informowałem właściciela mieszkania o tym, lecz niestety muszę mu zapłacić i tyle. Ale dzięki za zainteresowanie i odpowiedź na mój "apel"

@matixrr: Dzięki ( )