Wpis z mikrobloga

@Kruty: Skyrim był ostatnio w biedrach po 60 zł, moze jeszcze znajdziesz jakieś niedobitki. Odpowiedz na swoje pytanie masz zawartą w aukcji - okładka jest po francusku, ale w grze będzie język polski.
@Danicen: o właśnie o to miałem się też zapytać. Czyli lepsze napisy i oryginalna wersja angielska? Bo faktycznie jak Fronczewski będzie ciągle męczył o to "pamiętaj aby zebrać drużynę" ;)
@Danicen: @Kruty w speszal edycji nie da się ustawić oryginalnego dubbingu i polskich napisów, więc jak ktoś nie zna angielskiego musi męczyć się z polskim dublażem. Zresztą op i tak chcę kupić grę dla dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joii: czyli nie ma tak, że mówią po angielsku, a na dole lecą sobie polskie napisy? Ja tam zawsze byłem przeciwny dubbingowi, także to nie jest konieczność, nawet dla dzieciaków. Czytanie ogarniają także nie ma strachu, że nie poradzą sobie.
@Kruty: Nie ma. Gra odpali się w pełnej lokalizacji w języku który masz ustawiony na swojej konsoli i nie ma żadnej możliwości zmian, niestety.
@ImieRocznikPL: @Joii: No nie znam się na PS4, mam jedynie PC więc wolę zamknąć głupi ryj i nie wprowadzać w błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co jednak nie zmienia faktu że to ma być prezent, a nie kara - po co dzieci karać polskim dubbingiem?