Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, ci moi pracownicy ciągle się spóźniaja xD #pracbaza #heheszki

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  ŻELKOM. KOLEJNE #rozdajo
  Ale najpierw wyniki poprzedniego oraz przedłużenie darmowej wysyłki XD

  pokaż spoiler przedłużamy darmową wysyłkę do paczkomatów do niedzieli (darmowa wysyłka od 50 zł)
  wysyłka kurierem tylko 5 zł od 50 zł również do niedzieli


  *Ostatnie rozdajo wygrywa:* @mvci3k GRATULUJĘ! Wybierz sobie 10 kubków z żelkami https://sklep.gusto.pl/pl/c/Kubeczki-plastikowe/16 zrób normalne zamówienie, ale na końcu nie płać tylko napisz do mnie na priv numer zamówienia, a ja je popchnę dalej ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  pokaż spoiler W tym rozdajo do wygrania również 10 kubków z żelkami XD wyniki w niedzielę, nie kłamię XD


  Tutaj właśnie wrzuciłem mój prywatny aktualny ranking żelków #gusto a tutaj jest ranking stworzony m.in. przez Mirków i Mirabelki zamawiających żelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Szybkie linki
  kubeczki z żelkami (mniejsza ilość, niższa cena)
  skuhwysyńsko kwaśne żelki konfidenty jabłko gruszka 92
  nowe żelki
  żelki borówki
  nakarm pajacyka

  Miłego dzionka (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Mireczki i mirabelki, no wkurw mnie ogarnął.

  Syna mam, level 12. Chłopak uczy się bardzo dobrze, jest ambitny, bierze udział w konkursach. Postawił sobie jasny cel - stypendium.

  Szkoła weszła w projekt, który wymaga uczestnictwa w dodatkowych zajęciach (obowiązkowo - jedna nieobecność i wylot). Młody się oczywiście napalił, jeździ na te zajęcia mimo, że dłużej w szkole musi być. Stypendium miał wynosić 200 zł co miesiąc przez rok, pod warunkiem posiadania wysokiej średniej na półrocze. Zacisnął poślady i na półrocze średnią ma w szkole największą, więc już w myślach tę kasę wydawał.

  No i co się okazało? Dostali niedawno do wypełnienia wniosek o stypendium, gdzie oprócz wysokiej średniej jest warunek, iż stypendium dostaną uczniowie, których dochód w rodzinie nie przekracza bodajże 800 zł brutto na osobę. Czego we wcześniejszym regulaminie nie było (przeczytałem dokładnie).

  No i młodego, jak dostał wniosek, szlag trafił. Jak nam wygarnął w domu, czemu on się uczy, stara, jeździ na te dodatkowe zajęcia, nie ma czasy na LOL-a nawet, a jakiś [cenzura] głupek odrobi tylko parę zadań domowych i dostanie za to kasę. No i weź odpowiedz dziecku, dlaczego, skoro człowiek przeklina w myślach jeszcze bardziej.

  I tak właśnie szkoły pozbywają się talentów. Bo jaką młody znajdzie teraz motywację do nauki, jak wie, że zostanie wydymany? Niby ten PRL minął, ale chyba nie do końca... #zalesie #szkolastandard #smuteczek
  pokaż całość

  odpowiedzi (98)