Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Zawsze mnie śmieszy jak mężczyźni mówią, że najlepiej jak kobieta ma rozmiar biustu D... Panowie, tak gadając pokazujecie jedynie, że jesteście matołami, którzy nie mają absolutnie zielonego pojęcia dotyczącego rozmiaru piersi, bo nie ma czegoś takiego jak rozmiar biustu D. Musi być jeszcze rozmiar pod biustem, który decyduje o tym jaką wielkość mają dane piersi, jest duża różnica między piersiami w rozmiarze 65D a 90D. Są też tacy agenci, którzy marzą o biuście 90D i myślą, że taki biust należy do osoby szczupłej, która ma duże cycki...

  Możecie być zdziwieni, ale oba staniki mają ten sam rozmiar miseczki – DD (o oczko większy od D). Widać, że w górnym staniku zmieszczą się dużo większe piersi, niż w tym na dole. Cyfry oznaczają rozmiary obwodu pod biustem – australijsko-nowozelandzkie 18 to nasze 90, a 8 – nasze 65.
  Także nauczcie się w końcu tych rozmiarów, bo przychodzi później jeden z drugim i chce kupić swojej dziewczynie stanik w rozmiarze C czy D.

  #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  Siemka, kolejny dzień z serii naszego Pixelowego #rozdajo #pixelxmas
  Dzisiaj mamy dla was coś związanego z #pubg :)
  Jest to patch crate w którym możecie wylosować naszywkę na rzep która przyczepicie sobie do plecaka, koszulki albo obojętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Standardowo wygrywa jedna osoba spośród wszystkich pulsujących ale możecie zwiększyć swoją szanse wrzucając #humorobrazkowy i #heheszki TYLKO związane z #pubg
  Obserwujcie nasze tagi:
  #pixelday - dużo głupotę mniej lub bardziej związanych z tematyka popkulturowa i gamingową.
  #pixelxmas - przez następne 7 dni codziennie inna rozdawka!
  Oraz obserwujcie nasz profil na wykopie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  #mikolajki #pixelbox
  PS. W komentarzu wrzucam zdjęcie jakie naszywki można wylosować
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Co Wy na to, abym zrobił post + nagranie + templatka w w dokumencie google do sciągniecia z rozpisanym Greyskullem LP - 3 dniowym dla początkujących oraz 4 dniowym dla bardziej zaawansowanych? Bo ciągle są pytania o niego i moim skromnym zdaniem może być ciekawą alternatywą dla 5x5 czy innych FBW Sakera. Zapewne @IntruderXXL by też coś mi doradził przy takim materiale w konsultacji?

  Zainteresowani to moze w końcu po 3 latach tu zrobię małe "żebranie" i zachęcenie do obserwowania mojego profilu na wykopie oraz tagu #fullborsukworkout abyście nie przegapili tego zacnego materiału, plusy też by zmotywowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Znaczy wiecie, jeden kij, tak i tak to zrobię nawet jeśli każdy ma wywalone ʕ•ᴥ•ʔ, ale to z pewnością by mnie zagrzało do roboty.

  #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)