Wpis z mikrobloga

Da się gdzieś sprawdzić przebieg po vinie, ale tak w miarę legitnie? Boje się płacić na jakiś stronach, gdzie na końcu powiedzą, ze nie ma w bazie danych żadnych informacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) Różowy kupiła samochód, niby przebieg pasuje do rocznika 200k 2012r, ale wszystko się psuje, trochę mi jej szkoda, bo się tak cieszyła, ze sama kupiła swój samochód..
#samochody #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  • 27
@Nild: jak sprawdzisz, to tylko się oboje #!$%@?, szkoda nerwów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak z komisu i z zagranicy (pewnie jeszcze z niemiec), to na 100% kręcony, więc jak już się kupiło kupę, to trzeba ją pudrować i się pomęczyć, a nie sprawdzać przebieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nild: ale to Subaru :) moim znajomi się już z peżotów wyleczyli :D

a gadka była, no zobacz przecież nie zapłacę tyle za stare Audi czy VW ( akurat do tego namawiałem ) tutaj mam 5 lat młodszego peżota i jeszcze jakie wyposażenie :D :D :D
wszystkie peżoty już sprzedane albo w trakcie :D :D :D
@spidero: z Francji
@aksal89: sprawdzimy i sprzedany jak będzie jakaś masakra, przejadę się do salonu dzisiaj. A mówiłem, szukaj z polski, szukaj pojemności adekwatnej do wagi, przede wszystkim benzyny... kupiła to, bo ma panoramiczny dach ()
@amath: ja bym się cieszył jakby tez kupiła coś japońskiego, nawet mogłem jej dołożyć to 15k do czegoś fajnego, to musiała tę lodówkę kupić ..
@Nild: w 6 letnim aucie to całkiem spory, tym bardziej na małego diesla, choć te silniki słyszałem nie są takie najgorsze. a żeby Ci nie było za wesoło, to ojciec kupując kiedyś używane subaru z 30k przebiegiem dwa razy zmieniał model, bo w jednym wyskakiwał błąd sondy lambdy, a w drugim klima już nie działała :)
Masz jakąś książkę serwisową do samochodu? faktury za naprawy? i co się psuje?
@jaroslaw_madry: jakieś papiery są, ale nic nie wyglada jak typowa książeczka, tylko wpisy z zakupu, jakieś pieczątki i na tym koniec..
Ja, ze tak powiem, nie mam normalnego subaru, kupiłem sportowa wersje sti 2013, mało tego nawet mi wykopowicze odradzali, bo sprowadzałem sobie z Portugalii Żeby jeździć w trasy, załatwiać swoje sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°), przez dwa lata nakulalem już prawie 90k, ciagle serwisowany, ale jak
@Nild: no to takie rzeczy typowe dla diesla, choć raczej przy przebiegu 250-300k, najgorzej to trafić na kumulacje, jak w przypadku Twojej różowej. Dla mnie to około 200k to taki głupi przebieg, bo albo kupić z dużo niższym, albo z wyższym, ale z potwierdzonymi wymianami właśnie turbo, czy dwumasy. Dlatego zawsze się dziwiłem dlaczego ludzie koniecznie chcą przebieg 190k, jak to zbliżająca się katastrofa. BTW masz sti, jakbyś miał boxera diesla,
@amath Ja z kolei auta z wiadomego źródła polecam. Teściowie mieli zarówno peugeota jak i Citroena, byli pierwszymi właścicielami, jeździli nimi około 10 lat i samochody przetrwały bez poważnych remontów. Jedynie sprawy eksploatacyjne i naprawy elementów zużywających się