•  

Idzie zima i zaczynają się cyrki, które zresztą widać na filmach z kamerek.

- zapierdalanie +20-30 powyżej ograniczenia
    - siedzenie na dupie
    - wpychanie się przed maskę i nagłe zmiany pasa
    - hamowanie w zakrętach (ten temat to ogólnie jakaś czarna magia)
    - ludzie typu > hehe w mieście zawsze droga czarna zimówki tylko na trase
    - wyskrobanie sobie w zamarzniętej szybie wizjera jak w T-34

A potem zdziwienie, że dupa uciekła, tył wyjechał z zakrętu albo wjechało się komuś w dupsko. Płyta poślizgowa powinna być obowiązkowa na nauce jazdy.

Dziś taki typ był jak jechałem rano do pracy, szybka i wściekła corsa, na każdych światłach mieli kołami ale lewy pas musi być zajęty i on musi być pierwszy i slalom pomiędzy autami to coś co tygryski lubią najbardziej.

A jeszcze śniegiem nie waliło porządnie..... ehhh kuźwa....

Uważajcie na drogach, nie jesteście tam sami, uważajcie nie tylko na to co Wy robicie ale także na to co robią inni, idiotów nie brakuje.

#motoryzacja

Wypiłem melisę ale nie pomogło...

•  

Wypiłem melisę ale nie pomogło...
      @lucasy: jajecznica, herbata, ciepłe kapcie. Pierwszy tydzień lepiej przesiedzieć w domu.

U mnie wyjątkowo na całej trasie 25 km wszyscy grzecznie gęsiego 60-80 km/h. Ja za to na bocznej drodze zaliczyłem mały poślizg 50 metrów przed miejscem, w którym się go spodziewałem - Prędkość 40 km/h (╯°□°)╯︵ ┻━┻

•  

@lucasy: Zgadzam się. Najnowsze Polskie Drogi to festiwal idiotów na drogach. :/

+: lucasy
    •  

Jadę dziś do pracy ( 30km drogą szybkiego ruchu ). Mam przed sobą ciezarowke, nie wyprzedzam bo wiem że zaraz zwężenie. Dopada mnie volvo, wyjeżdża na lewy pas, próbuje wyprzedzić trucka. Nie udaje się wiec zwalnia zaczyna trabić i wpycha się między mnie a ciężarowke. Hamuje aby imbecyla wpuścić to on też po hamulcach i pokazuje mi środkowy palec. Wskazuje na kamerkę i mowie żeby się uspokoił bo zachowuje się jak debil. Na co on prycha dodaje gazu i chyba nie ogarnął że kilka chwil temu lekko cofnął aby mnie opierdolic że nie zdążył przed trucka, bo jebnal gazem na wstecznym i uszkodził stojące za nim auto. Wrzuciłem drive w aucie i odjechalem z uśmiechem:)

•  

@lucasy: dla mnie zawsze zabwny jest widok lalusi w nowych skodach którzy mają zimówki, samochód nowy z salonu a nie ogarniają i zmieniają biegi w zakręcie, hamują, jak mają jakąś duża prędkość to hamują hamulcem zamiast silnikiem i wielka panika że samochód zaczyna sunąć komuś w dupę. Za to w złomach zwykle młodzi wściekli ogarniają kiedy samochód zaczyna być podsterowny. Nie zmieniają pasa rzucając samochodem na prawo i lewo

•  

@lucasy Mirku to znak że się starzejesz - ale nie przejmuj się, mam tak samo. A jak wozilem się 24 letnim W124 to regularnie wdychałem spaliny po benzyniakach bo kto by jechał normalnie jak można zapier**lać

•  

@snwptest: młody już nie jestem fakt. Ale sporo mi dało takie szkolenie na torze z płytą poślizgowa. Po tym kupiłem AWD. W dodatku robię sporo tras po kraju więc dołożyłem do tego muzykę relaksacyjna. Trzeba ludziom wkładać do głowy że to co przechodzi latem zima jest ogromnym ryzykiem, dodatkowo taki Seba potem jak się rozwali na zakręcie to korki powoduje.

•  

@lucasy: największe buraki i rak to padalce w bmw i audi zmieniaja pasy bez kierunkowskazów i się wpierdalają. Wczoraj strasznie lało a mimo to jeden as siedział mi na zderzaku to włączyłem spryskiwacze i psikałem 10km aż zuzylem caly płyn i wtedy dopiero odpuścił.

•  

@malinowydzem: wystarczy kilka razy nacisnąć hanulec tak by jedynie stop się zaswiecił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co one to ja nie mam pytań
    #zwiazki #logikarozowychpaskow

odpowiedzi (87)

Chcecie się naprawdę lepiej czuć?

Nie oglądajcie TV

Ograniczcie korzystanie z social mediów

Jedzcie więcej owoców i warzyw

Codziennie czytajcie książki

Przed snem nie używajcie elektroniki

Pijcie dużo więcej wody mineralnej

Odstawcie alkohol, kawę, papierosy i energetyki