Wpis z mikrobloga

Mirunki, warto kupić jeszcze iphone SE? Czy lepiej dołożyć trochę i brać 7? Ogólnie nie jestem jakimś super maniakiem technicznym, zatrzymałam się na iphone 6 w wersji 16 gb, a japko mam tylko dlatego, że darowanemu japku nie zagląda się w zęby. W każdym razie 6-tka zaczęła niedomagać po 2,5 roku użytkowania, więc powoli rozglądam się za czymś nowym. Przyzwyczaiłam się do iOS, android jakoś nie do końca mi leży, chociaż nie mówię nie - będę wdzięczna za wszystkie sugestie, budżet w okolicach tej 7, czyli około 2 k.

#iphone #android
  • 12
  • Odpowiedz
@Heheszkara: Wydaje mi się, że z 7 będziesz bardziej zadowolona. Jeśli masz obecnie 6 to przejście na se może być mało komfortowe jeśli chodzi o wielkość ekranu. W komputroniku są za 2100 z tego co wiem.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: tak, bateria też jest problemem, ale poza tym trochę przymula, przy wpisywaniu jakiegoś tekstu po odpaleniu aplikacji - czy to messenger, zwykły sms czy safari - nie pisze od razu, tylko się zawiesza i nagle wystrzela cały wyraz znienacka.
  • Odpowiedz
@ksiak: no ogólnie choćby z tego porównania wynika, że SE jest ciut lepszy od gołej 6-tki. Zapomniałam dodać, że 6 też często mi się grzeje - czasami przy ładowaniu baterii, a czasami przy korzystaniu z neta/grania w gierki, czy wymiana baterii rozwiąże ten problem? Zawołam też @RoastieRoast: bo to jeszcze w nawiązaniu do "niedomagania".
  • Odpowiedz
@Heheszkara: z tego co widzę to dokładna cena wynosi 149,- i jest robiona od ręki w salonach. Jest to cena za baterię z wymianą!.
Możliwe, że rozwiąże problem. Apple zaoferowało taką formę "rekompensaty" w zamian za to, że ukrywali przed ludźmi fakt obniżania wydajności telefonu w momencie gdy bateria nadawała się już do wymiany.
Jest to część ugody sadowej.
  • Odpowiedz