Wpis z mikrobloga

#obronaterytorialna
#wojsko
Siedze wlasnie na pogadance wstępnej w siedzibie 5BOT, bo od stycznia rusza szkolenie w 54blp Zegrze, ale szkolenie wyrównawcze i tak w Ciechanowie - super pomysł #!$%@?, zwłaszcza dla mieszkających w Warszawie. Padła liczba 700 etatów, więc jest z czego wybierać, wziąłem łączność.
Przypomniało mi się też czemu wojskowa administracja typu wku i personalni to dziadostwo z którym im mniej kontaktu tym lepiej.
Nukeops czy znasz przypadek że szeregowy terytorials awansował na kpr terytorialnego? Bo moją drużyną będzie pewnie dowodził typek po 1,5 msc szkoleniu na kpr rez. w czasie studiów i to brzmi jak żart. Jaka jest szansa żeby coś tu osiągnąć?
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Utero kiedyś nie mogliśmy awansować i to było spoko, ale ostatnio coś zmienili w prawie. Po #!$%@?, to nie wiem. Cóź, może tak zrobić. Rzucił kwit, poszedł na szkolenie i je skończył, potem wrócił. Nie takie sztuczki były. Ja idę po kapelusz, #!$%@? to.
@Markery_pisaki: to mija się z celem. Raz w msc jedziesz tam, rozwalasz swoje życie prywatne by trochę pobiegać. Sporo czasu schodzi na pierdoły, pobranie sprzętu itp. Jeśli dowodzi Tobą nieogar, to jest koszmar.
Postrzelasz trochę, głównie szkolną jedynkę i elo, a potem pobiegasz po jednostce czy strzelnicy. Za msc zapomnisz wszystko. Szkolenie żabimi skokami. Ciągle tego samego. Mieliśmy się wyróżniać, a klepiemy to co inni. Tylko z mniejszą intensywnością.
Wiesz, jeśli
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Markery_pisaki: po prostu obserwuje. To, że wstawiłem tam, nie oznacza, że jestem hurapatriotą jak część. Tam ludzie dzielą się na zasmakowanych w MONie i takich ideowców. Nie wiem, taki typ "patrioty" co bezrefleksyjnie bierze wszystko, kiwa głową i mówi, że dobrze jest armia się rozrasta, władza niezła i leżaków boli.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Markery_pisaki: niestety WOT cierpi na przypadłości nsr. I pewnie tak skończy. Zaciągając się, wiedziałem, że WOT ma policzalną datę przydatności do spożycia - do momentu wymiany obecnej władzy/zrzucenia Antka ze stołka.