Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM: piotr kozminski, zdzislaw krecina, szaranowicz, krzysiek marciniak, janekx, leszek milewski, twaro, szpaku, lukasz olkiewicz, strajlau, bartek kubiak, zyzynski, przemek iwanczyk, kuba olkiewicz, borek, stano, swiecicki, pawel wilkowicz, kolton, pol, tomek wlodarczyk, cwiakala

wypisalem Ci tych glownych co ja mam, reszta to osoby zwiazane z Legia typu Mioduski albo Jan Szurek wiec raczej by Cie nie zainteresowaly
@SpiderFYM: pomijając konta stricte ACM i piłkarzy:

Pol, Boniek, Borek, Smóda, Jańczyk (rzecznik Korony), Smokowski, Wiśniowski, Kołtoń, Stanowski, Olkiewicz, Milewski, Stec, Michniewicz, Krzywicki, Rosłoń, Wieszczycki, Mogielnicki, Twarowski, PanZdzichuPL, Szarek (Futbolove), Kwiatkowski (rzecznik PZPN), Polkowski, K. Marciniak, Gomołysek, Siejak (Korona TV), Ćwiąkała, Majchrzak (głównie skoki, ale piłki też trochę zarzuca; Jumper TV), Żyżyński, Streilau, Basałaj, Lash (rightbankwarsaw, polecam), Białek (nie polecam), Święcicki, Janekx89, Furst (dept. licencji PZPN), Szamotulski, Arbiter Cafe, Frączek, Gmoch,
@SpiderFYM: obserwuje ich dość dużo i każdy czasem pisze kocopoły, szczerze jedynie mogę polecić Ćwiąkałe jako rzetelnego i później długo nic. Stanowski jedynie w temacie polskiej piłki, ale jest strasznym fanbojem i nie potrafi pisać źle o swoich kumplach.