Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #rpg #crpg

W jaką kilkuletnią grę z dobrą fabułą warto zagrać?
Z moich ulubionych które już zaliczyłem to Gothic 1 i 2,Skyrim (Fabuła słaba ale klimat,świat,zadania poboczne są super), Wiedźmin 3 który urzekł mnie najbardziej ze wszystkich gier w jakie grałem.Odpadają gry z Piranha Bytes,Dragon Age,starsze Wiedźminy,Kingdom come deliverance,Dark Souls i wszystkie gry gdzie robi się mocno kolorowo jak w Diablo III albo w LOL-u.
#pillarsofeternity mocno mnie zaciekawiło
  • 11
@PawelW124: POE jest dobre, a dwójka jeszcze lepsza, oprócz tego masz Divinity Original Sin, oraz dwójkę, chociaż w kontynuację jeszcze nie grałem ,ale ma wysokie oceny.
@PawelW124: Jeżeli pożądasz dobrej fabuły to początek przygód Kazumy Kiryu - Yakuza 0 powinna sprostać Twoim oczekiwaniom. Unikalne misje poboczne, minigierki, które mogą być oddzielnymi grami, genialny scenariusz, który sprawi, że wiele razy się zaśmiejesz z dziwnego japońskiego poczucia humoru i uronisz łzę, bo gra ciągle przeplata ze sobą wątki komedii i dramatu oraz świetnie zarysowane postacie z którymi możesz się identyfikować.
@PawelW124: Powinieneś też przyjrzeć się bliżej Fallout: New Vegas - rasowy RPG z perspektywy trzeciej i pierwszej osoby. W mojej opinii najlepsza część Fallouta. Mnóstwo zadań pobocznych, które w rozrachunku wpływają na charakter zakończenia, ciekawy setting, możliwość rozwijania postaci w różnych kierunkach, muzyka country, pustynie, rewolwery oraz strzelby, zapadający w pamięć towarzysze oraz miejsca, a przede wszystkim możliwość roleplaying-u swojej postaci w przeciwieństwie do następnych części od chciwej korporacji, jaką jest