•  

  Wyobraźcie sobie, że istnieje taka Istota na świecie i jest to #p0lka, bo człowiekiem jej nie nazwę, która siedząc na portalu, gdzie rozmawia się z ludźmi, aby znaleźć kogoś, ona wpisuje łaskawie MOŻNA PISAĆ. No dzięki za pozwolenie...
  No tak, księżniczka musi napluc, z góry można powiedzieć, że nie odpisze.
  #tinder #przegryw

  •  

   Skoro was tak bardzo denerwują te tindery i inne badoo, to po co w ogóle tam włazicie? Szukajcie jakichś grup na fejsie skupiających się na waszych zainteresowaniach, rozmawiajcie z ludźmi w pracy/na studiach, przede wszystkich wyłaźcie z piwnicy. Tak znajduje się znajomych, a w konsekwencji drugą połowę. Nie oceniajcie ludzi na podstawie jakichś dennych aplikacji, bo to jest krzywdzące dla wielu Bogu ducha winnych fajnych dziewczyn. Tinder to nie wszystko. Ale wam i tak można tłumaczyć do usranej śmierci, bo zawsze ale to zawsze musi być po waszemu, bo przecież wasz przegryw to już wręcz filozofia życia.

   inb4 normik/chad czy cokolwiek sobie wymyślicie. Osoba lecząca się na depresję i zaburzenia lękowe w trakcie terapii here. Zresztą... czy normik to jakieś pejoratywne określenie? Jak sama nazwa wskazuje, to normalna osoba ergo statystyczny człowiek, ergo większość ludzi. Czy coś jest złego w byciu kimś normalnym, statystycznym everymanem?

  •  

   @Mtsen ale ja nie mam problemu z wychodzeniem z piwnicy, więc nie do mnie ta rada. Powiedz to ludziom z brzydka morda, która odstrasza, idź i powiedz takiemu, że powinien wyjść z piwnicy natknąć się na szydere od normictwa.
   No i co, gdzie wsrod moich zainteresowań znajdę loszke? Skoro ich głównym zainteresowaniem jest Netflix, podróże, rozmowa na messengerze i jazda na koniach.
   Zrozum, że takie są rozowe w większości, chociażby nie wiem jak cie to bolało

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Mtsen wszystko ok, tylko dlaczego denna aplikacja? Aplikacja jest ok, tylko niektórzy nie rozumieja jej działanie i maja pretensje, ze nie realizuje ich potrzeb.

   Mysle ze statystyczny użytkownik jest zadowolony.

   Z moich obserwacji wygląda to tak, ze jakby spryszczala laska do mnie pisała, to i tak by nic nie wskórała. Z drugiej strony jak dama nie chce pisac ze mna, to tez to rozumiem. Po prostu nie te fale.

  •  

   @Praetorian2002 ale po co miałbyś dodawać do pary pryszczata łaskę?
   Założeniem jest to, że dajesz w prawo osoby, którzy ci się podobają, a jak lecisz na szybkości, to szybko usuwasz.

  •  

   @Praetorian2002: Dużo racji. Po prostu od niektórych wieje taka hipokryzja, że narzekają że ktoś się nimi nie zainteresuje, a sami przecież nie popatrzą na fajną z charakteru, choć nieurodziwą dziewczynę, bo przecież poniżej ich ligi.

  •  

   @Szakalek1920: Tak samo ty masz prawo brać w prawo osoba która ci się podoba, jak i druga osoba ma prawo dać Cię w lewo, bo ty jej się nie podobasz. Proste i nieskomplikowane. Nie ma w tym żadnej filozofii. Nie zawsze będziesz targetem biorąc pod uwagę kryteria wizualne, tym bardziej na tak sprowadzającej do przedmiotowości aplikacji jak tinder.

   +: P............2
  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 bo sie pomyliles, bo olewasz usuwanie par. Bo ci sie nie chce. Uwierz mi ze niektorzy maja w poważaniu statystyki. Napisze ktos ok, nie napisze tez ok. Sparuje super, nie sparuje nic sie nie stalo. Roznica jest taka, ze laski nie maja jader i maja mniejzze cisnienie. Takie prawa fizyki.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Mtsen to nawet nie o lige chodzi tylko bardziej o cienienie. Mirki nie koga uwierzyc, ze po drugiej stronie siedzi osoba, ktora juz tyle razy przerabiala temat pt. Czesc co tam, ze nawet inwokacja 16 zgloskowcem nie robi na niej wrazenia.

  •  

   @Praetorian2002: Dlatego szukanie związku na tinderze mija się z celem. Sprowadzasz się do towaru na półce, które często już nie robi na nikim wrażenia, choćbyś był nawet Elonem Muskiem w tesli na orbicie Marsa.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Mtsen głos rozsądku pod tym tagiem, az się wierzyć nie chce

  •  

   @Mtsen

   Tak samo ty masz prawo brać w prawo osoba która ci się podoba, jak i druga osoba ma prawo dać Cię w lewo, bo ty jej się nie podobasz
   Ale ja tego nie neguje.
   Nie chce być ciągle targetem, skąd Ci się to wzięło?
   Piszesz nie w temacie, raczej wrzucasz jakieś swoje przemyślenia dotyczące Tindera, nie wiem właściwie po co?

  •  

   @Szakalek1920: Zakładam, że oceniasz tzw "p0lki" (co za beznadziejne określenie) przez pryzmat właśnie takich portali jak tinder, co zresztą sugeruje tag. Z twojego postu wynika wielki wyrzut i poczucie niesprawiedliwości z podejścia kobiet, którym nawet ujmujesz człowieczeństwo, bo kobieta jako przede wszystkim żywa i myśląca OSOBA, może mieć jakieś preferencje, a przede wszystkim mieć prawo wyboru z racji faktu, że faceci i tak spamią im skrzynkę, że im po prostu brak ochoty na rozpoczynanie rozmowy. Wczuj się w rolę kobiety i zastanów się, czy też byś nie korzystał z tej uprzywilejowanej bierności.

  •  

   @Praetorian2002 nie po prostu beciaki psują na potęgę rynek matrymonialny i nie dorabiaj do tego jąder człowieku...

   +: stolpin
  •  

   @Mtsen biedna, ma zbyt dużo wiadomosci... To na cholere przesuwa nawet Kuracyjki i robi im nadzieję?
   Pewnie, łatwo odwrócić kota ogonem i stwierdzić, że w sumie to kobiety na tinderze są napastowane przez złych niebieskich. Ta aplikacja do tego służy, żeby pisać z ludźmi, niestety księżniczka z laska ci napisze w opisie, że MOŻNA PISAĆ.

   +: stolpin
  •  
   P............2 via Android

   0

   @Mtsen no ale skoro tak to dziala, to jesli z tego korzystasz, to na to sie godzisz. Ja moge bez bicia przyznac, ze spotkalem sie z jedna kobieta z tindera, ktora wpadla do mojego friendzone. Reszta z ktorymi pisalem nie zrobila na mnie az takiego wrazenia, zeby chcialo mi sie z nimi umawiac. Dziala to wiec w 2 strony.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 mozesz rozwinac mysl? Bo co ma rynek matrymonialny do tindera? Tinder nie służy do szukania zony.

  •  

   @Praetorian2002: Większość moich relacji z tindera wyglądało tak samo. Często kończyło się na miłej pogawędce przy kawce, ale niczym więcej, bo nawet pomimo faktu, że dziewczyny były całkiem sympatyczne i urodziwe, po prostu nie czułem żadnej chemii. Ja sam osobiście mam mało par, może z 30 uzbieranych w niespełna miesiąc, ale jakoś żadna nie miała nigdy problemu, by nawet pociągnąć rozmowę. Nie wiem skąd oni biorą osoby, które w ogóle nie odpisują.

  •  

   @Praetorian2002: Bo ludzie zapominają, że tinder powstał z myślą o powierzchownych relacjach tj. one night standach.

   +: P............2
  •  

   @Praetorian2002 no i to, że się spotkales z jedną loszka, to czego ma dowodzić? Mówimy o tendencji, a nie jednym przypadku.
   Po prostu tych osób nie przesuwam w prawo, tyle. Ale jest to portal ze śmiesznymi obrazkami i napisałem to pod tym tagiem, bo uważam że to adekwatne, tyle.
   Nie masz co dorabiac ideologii, bo skrytykowałem jakieś lochy, które reklamują się na tinderze, a także swoje profile na Instagramie, wszystko dla atencji. A także dodają na portalu, który służy do rozmowy, zezwolenie na pisanie do nich.
   Nie zauważasz tu ich głupoty?

  •  

   @Praetorian2002 nie napisałem tego w kontekście tylko i wyłącznie tindera.
   Nie ulega wątpliwości, że rozowe są rozpieszczone, bo beciaki pajacuja wokół nich, a w desperacji nawet przyjąć do domu kobietę z dzieckiem.
   To psuje cały rynek matrymonialny w Polsce, po prostu różowe mogą przebierać i traktować ludzi jak śmieci.

  •  

   @Szakalek1920: Tylko czym się w ogóle przejmujesz, skoro takie osoby nie są i nigdy nie były twoim targetem? Jako znajoma, przyjaciółka, kochanka, dziewczyna, przyszła żona, whatever. Ludzie są różni, jedni chcą zwykłej atencji, drudzy prawdziwej miłości, trzeci po prostu chcą pokonać trasę benis -> bagina.

  •  

   @Mtsen człowieku zwracam uwagę na ich tepote i to jak wiele jest ich na tinderze. Nie przejmuję się tym, zauważam tylko, że takie osoby istnieją.
   Tak, a jedni są po prostu tepi.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Mtsen duza liczba kobiet klika w prawo nie sprawdzajac co kliknela. Dlaczego? Bo i tak kolesie beda pisac. To tak jakby przypadkowy uśmiech traktować jako sygnal do czegos wiecej.

  •  

   @Praetorian2002 ale koleżanka się skarżyła tutaj, że różowe maja za dużo par i im spamuja.
   Więc odpowiedz mi na pytanie, dlaczego te ameby nie przesuwają w prawo osób, które im się podobają? Takie to trudne jest? Korona księżniczce spadnie.

  •  

   @Szakalek1920: Dlaczego od razu tępotę, a nie po prostu wykorzystywanie faktu uprzywilejowanej bierności? Równie dobrze można uznać narzekanie z tego powodu za typowy objaw tępoty. Zresztą podobnych objawów na #przegryw nie brakuje.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 trudne zagadnienie. Ja mysle ze inne narzekaja na spam, inne klikaja co popadnie, a jeszcze inne piszą z każdym. Nie ma reguly

  •  

   @Mtsen z tego powodu chociazby, że nie rozumieja na czym polega tinder. To nie jest trudne do rozumienia.
   Tinder służy do rozmowy z płcią przeciwna najwcześniej, natomiast one w opisie wpisują, że można do nich pisać, czego ty tutaj nie rozumiesz?

  •  

   @Szakalek1920: Nie wiem na co tak naprawdę próbujesz narzekać. Jakoś nie trafiłem na osobę, której się nie spodobałem na tinderze (jestem zwykłym przeciętniakiem z wyglądu, na tinderze mam same fotki twarzy). Może subiektywny przykład, ale każdy podany przykład tutaj będzie typowo z doświadczeń.

  •  

   @Praetorian2002 ale jest regula, że wpisują takie brednie o których pisałem, tego miał dotyczyć post. Koniec kropka.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 ale jaka regula? Ja na taka nie trafiłem ani razu. To co to za reguła?

  •  

   @Szakalek1920: Próbujesz z jednego przykładu jakiejś laski, która napisała to w opisie uogólniać fakt. Równie dobrze mogę napisać, że nigdy się z takim przykładem nie spotkałem. Czy to jest powód ujmowania człowieczeństwa reprezentacji osób, jaką jest płeć przeciwna?

  •  

   @Praetorian2002 może nie czytasz opisów, to zapytaj się może innych Mirkow z tego tagu czy spotkali się z czymś takim. Jest to NAGMINNE.
   Naprawde już jest za późno, na przerzucanie się argumentem: "ja się z tym nie spotkałem", to znaczy najpierw tego bronisz, a jak widzisz, że to jest bezsensu, to stwierdzasz, że ty tego nie widziałeś.

  •  

   @Mtsen ujmuje to tym, o których pisze w tym momencie, a nie całej płci.
   No możesz tak napisać, ale dla mnie ta opinia jest gowno warta, ponieważ wychodzi raczej z przekory i braku umiejętności przyznania komuś racji.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 ja niczego nie bronie. Stwierdzam fakt. Jakbym mial zalew wiadomosci od kobiet, to tez bym wybrzydzal i laskaqie sie godzil na konwersacje. I tyle. Pogodz sie z tym, ze.to ty masz zdobywac, a nie jestes zdobywany. A.jak nie chcesz zdobywac, to pogodz sie z samotnoscia. To tez fajny stan.

  •  

   @Praetorian2002: Nie ma sensu prowadzić dalej tej rozmowy. Z ludźmi z tego tagu i tak się rozmawia jak do ściany. Niech tkwią w swojej racji. My jesteśmy tylko śmierdzącymi normikami, którzy mają zwykłe problemy w życiu.

  •  

   @Praetorian2002 fajnie, ale ja tylko zwróciłem uwagę na ameby, które nie rozumieja na czym polega tinder, nie prosiłem nikogo o kolejny raz podnoszenie tematu zdobywania.
   Ale generalnie masz rację, rynek matrymonialny został rozwalony przez pajacujacych beciakow, którzy zrobią dosłownie wszystko, żeby ta 6/10 się na niego spojrzała. Przykre to i żałosne jednocześnie.

  •  

   @Mtsen nigdy nie nazwałem cię normikiem, a już na pewno nie śmierdzacym. Jest to jedynie moja refleksja (refleksja nad głupota, a nie bol dupy), po ujrzeniu tego którys raz w ciągu dnia.
   Jak tak cię to boli, to nie wchodź na te tagi, proste ( ͡° ͜ʖ ͡°).

  •  

   @Szakalek1920: Tinder polega na tym, na czym użytkownik w danym momencie uważa, że polega. I nie ma w tym nic złego, jeśli sprzężenie zwrotne jakie odbiera w tym kontekscie utwierdza tą osobę w takim przekonaniu.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Mtsen niby racja, ale.czasami mi zal mirkow, bo widac ze cisnienie maja steaszne i latami sa samotni.

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 no dobrze, a jak ty to widzisz. Wg ciebie jesli dziewczyna jest 6/10, to co ma robic? Blagac o zainteresowanie kazdego, kto sie z nia sparuje? Kiedys to zrozumiesz, ale niestety to dziala w ten sposób, ze.to ona ma tylek i cycki, a nie ty. I wierz mi ze jest szereg facetow dla ktorych jej cycki sa idealne.

  •  

   @Mtsen aha czyli Facebook służy do organizacji ataków terrorystycznych, dobrze wiedzieć.
   To, że dana osoba nie wie do czego służy dany portal świadczy o jej głupocie, bo przeważająca cześć osób wie do czego służy Tinder, tylko takie tepoty z laska piszą, że można pisać.

  •  

   @Praetorian2002 uwierz, że niektóre beciaki nie mają wyboru, a nie ze są dla nich idealne.
   Ta desperacja i wręcz upodlanie się (uwierz obserwować tego byś nie chciał na żywo) dla nich, to już zupełnie inny temat, na inną rozmowa. Miło było.

  •  

   @Szakalek1920: Piszemy w tej chwili o tinderze, nie o facebooku. Co ma piernik do wiatraka?

  •  
   P............2 via Android

   0

   @Szakalek1920 nie wiem co to beciaki. Ale poniewaz jak widze jwstes doswiadczony w kwestiach kontaktow i stosunkow z kobietami nie pozostaje mi nic innego niz lrzyznac ci racje.

  •  

   @Mtsen to, ze każdy portal ma pewna użytecznośc i idee.
   Tak jak mówię, jest trochę księżniczek, które nie rozumieja i faktycznie jest to częste, ale większość osób, wie na czym polega tinder i że tam się rozmawia i przede wszytkim nie stawia się już w opisie wyżej niż ktoś inny.

  •  

   @Praetorian2002 nie wiem, po co takie przytyki ironiczne, jak rozmawiasz o rzeczy, to skupiaj się na rzeczy, a nie swoim rozmówcy, taka mała rada na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   No i co, gdzie wsrod moich zainteresowań znajdę loszke? Skoro ich głównym zainteresowaniem jest Netflix, podróże, rozmowa na messengerze i jazda na koniach.

   @Szakalek1920: A czym się interesujesz? Gwarantuję Ci, że w każdym środowisku są kobiety, interesują się nawet motoryzacją, piłką nożną i lotnictwem. Z tego, co piszą mirki, wynika, że na Tinderze faktycznie wiele w opisie ma "Netflix i podróże", ale istnieje jeszcze świat poza takimi aplikacjami.

   +: Mtsen
  •  

   @choochoomotherfucker wsrod moich zainteresowań, jest ich zwyczajnie za mało, ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego na tinderze, a co dopiero w środowisku, gdzie jest ich zbyt mało, albo wszystkie już zajęte.

Gorące dyskusje ostatnie 12h