Wpis z mikrobloga

Mirki czy trening 6x w tygodniu (kazda partia raz) to dobry trening?
mam luźny grudzień a siłkę mam w domu po prostu lubie sobie wieczorami pomachać ciężarami słuchając muzyki
generalnie chodzi mi o minimalne zrobienie masy (łapę mam juz sporą) bardziej zrzucenie małej opony z brzucha (robie też kardio i interwały)

czy ćwicząc 6x w tygodniu coś osiągnę? zawsze ćwiczyłem 3x

#mikrokoksy
  • 11
@Heninger: ćwicząc mądrze 6x w tygodniu jak najbardziej, trudność jaka może się pojawić to odpowiednie dobranie objętości, przy 6 treningach łatwo przesadzić. Każda partia raz w tygodniu to według mnie słaby pomysł, lepiej stymulować konkretne mięśnie trochę częściej. Ja bym w takim przypadku podzielił to góra dół, lub push pull, ew push pull legs
@Kasahara: wracam po sporej przerwie ostatnie 2lata ćwiczyłem z doskoku wcześniej regularnie
teraz nie jestem w stanie powiedzieć jakie mam wyniki siłowe bo brakuje mi obciążników xD w domu mam 90kg tylko
po prostu troche oblałem sie tłuszczem na brzuchu i mnie to drazni wiec chce cwiczyc duzo i bardzo intensywnie do tego lekka dieta...
@Kwiatuszek_Mateuszek: dzieki
@Heninger: Greyskull LP i możesz jechać. Szczególnie, że 90 kg w jakikolwiek boju to raczej poziom początkującego. Greyskull LP w stosunku do 5x5 ma tą przewagę , ze masz jakaś autoregulację i optymalniej prawdopodobnie będziesz progresował