Wpis z mikrobloga

@The_Pelek: @HAL__9000: @Relewantna: sorry ale czemu od razu zakladscie, że głupia impreza z głupim ludźmi?

To że wy macie samych głupich znajomych i w dodatku nie wyobrażacie sobie inaczej spędzać sylwestra w gronie ludzi niż cpanie, chlanie i zabawa w rytm disko to już wasze biedne życie.

Można spędzać sylwestra w gronie znajomych z rigczem i się świetnie bawić, napewni lepiej niż samotnie przed ekranem komputera.
@Annaroth: Można, ale nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już od wielu lat nie byłem na imprezie sylwestrowej, bo albo nocka w pracy, albo ma rano w Nowy Rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepszy sylwester to tylko w World of Warcraft!( )
@blunch: ziom, ale to oni twierdzą, że imprezy (sylwesterowe) to od razu głupie i z głupim ludźmi, no to ich pytam skąd takie założenie (o imprezach sylwestrowych)

Spoko, jest rano, każdy czasem nie zatrybi ¯\_(ツ)_/¯
ziom, ale to oni twierdzą, że imprezy (sylwesterowe) to od razu głupie i z głupim ludźmi


@Annaroth: Ale ja też tak uważam.

napewni lepiej niż samotnie przed ekranem komputera.


Na jakiej podstawie możesz pisać, że ktoś będzie się bawił lepiej w sposób inny, niż sam preferuje? Skoro ktoś ma ochotę siedzieć przy komputerze, w ciszy i spokoju pójść spać i następnego dnia obudzić się bez kaca - jak chcesz takiej osobie
Można spędzać sylwestra w gronie znajomych z rigczem i się świetnie bawić, napewni lepiej niż samotnie przed ekranem komputera.


@Annaroth Czy na pewno to już kwestia indywidualna, tylko najpierw trzeba takich znajomych mieć xD
Bo mając do wyboru posiedzieć w domu jak w każdy inny dzień w roku a iść na pato-imprezę zakończoną "zgonami", rzyganiem i prawdopodobnie zadymą, to raczej wolę pierwszą opcję
@Jerry664: xD

Serio na wykopie siedzi większość ludzi dla których impreza to tylko pato i rzygnanie? No co do #!$%@?..

Zresztą wyraźnie napisałem, że chodzi o posiadowke z rigczem, anie żadne dziwki koks i lasery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No, ale jak się cały życie nie miało znajomych i było wyśmiewsnym to nic dziwnego, że reakcja obronną organizmu jest obrażanie wszystkich wkoło.

Przynajmniej takie wrażenie co po
@Annaroth No teraz to już nie mam pojęcia o czym ty pier... piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież w komentarzu wyżej się z tobą zgadzam, a ty mnie obrażasz. Reakcja obronna? :D

Przecież nie napisałem nigdzie, że takie imprezy nie istnieją a wszyscy imprezujący to patusy, tylko nie wszyscy mają normalnych znajomych, bo wychowując się wśród samych dresiarzy trudno takich znaleźć. I jeśli nie masz możliwość iść na
@Jerry664: faktycznie jakoś kulawo odczytałem kontekst twojej wypowiedzi, sorka xD ale to pewnie dlatego, że gość nad tobą nie potrafił sobie wyobrazić, że istnieją jakieś inne imprezy niż te z patuse ( ͡° ͜ʖ ͡°) cześć o reakcji obronnej była do niego ale niestety tobie się oberwalo ¯\_(ツ)_/¯

Zgadzam się, że też bym wolał przed kompikiem pograć niż czekać aż towarzystwo się #!$%@? i zaczną latać randomow
niż czekać aż towarzystwo się #!$%@? i zaczną latać randomow plomby na mordę xD


@Annaroth W sumie to jest najśmiesznejszy punkt takich zlotów. Przynajmniej dopóki jest się w wygrywającej ekipie xD

Tymczasem wracam na Nordschleife, a tobie życzę Sylwestra bez zadym ( )
@The_Pelek: nie, ale osoby które stawiają sylwestra przed komputerem (co innego z rodziną bo w pewnym wieku to już wyjścia tak nie bawią) ponad dobra zabawę w doborowym towarzystwie to jednak skojarzenia są dość jednoznaczne.

No i do tego ta zasłona dymna, że imprezy to tylko alko dragi i bójki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i akurat ty rozpoczales dyskusje od skrajności, ja żadnej nie podałem. Napisałem,
@Annaroth: Niestety w tych zabawach "z rigczem", o których piszesz, również nie ma nic ciekawego, ani tym bardziej zabawnego.

bo w pewnym wieku to już wyjścia tak nie bawią


W pewnym w sensie każdym.

Poza tym sylwester, tak jak napisałem, sam w sobie jest głupi (cieszenie się jak głupi do sera, że się rok zmienił; naprawdę?), a co za tym idzie wszelkie imprezy z nim związane również takie są.

Ponadto wychodzenie