Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (27)

Korpo to stan umysłu. Krótka historia o tym jak można być skończoną hipokrytką. Koleżanka kupiła sobie niesamowicie nowoczesny i rewolucyjny™ chiński gadżet, który pozwala zajrzeć do ucha i obejrzeć sobie wosk. Wynalazek zrobił na niej aż tak ogromne wrażenie, że wczoraj od najwcześniejszych godzin porannych praktycznie nie potrafiła się zamknąć i opowiadała o tym jak niesamowita jest w dzisiejszych czasach technologia, i na co ona pozwala. Dosłownie dostała obsesji na punkcie jakiejś kamerki do oglądania wosku w uszach i glutów w nosie, która pozwala sfilmować swój stan gilunów.

Wczoraj pół dnia zeszło jej na wyliczaniu zalet tego urządzenia każdej osobie, która nie słyszała jeszcze o nim oraz pojawiła się w orbicie tej tępej dzidy. Zaczynała się wtedy prezentacja słowna "Z Kamerą Wśród Gilów." Był to znakomity trening mojej cierpliwości, który przeszłam pomyślnie.

Dzisiaj zauważyłam, że koleżanka kamerzystka źle wypisała wniosek urlopowy (taka z niej miłośniczka nowinek technicznych, a mentalnie nadal w 2019 roku xD) więc poszłam do niej z nowym blankietem. Wchodzę do pokoju a ona nawet nie reaguje na "cześć" bo jest zbyt skupiona puszczaniem innej koleżance jakiegoś nagrania z eksploracji ucha i opowiadaniem o tym, jak można takie filmy nagrywać bezpośrednio na telefon bo aplikacja nagrywa w "Ha De", a "profesjonalna lampka typu LED" oświetla wnętrze. Zażartowałam, że zajrzała bym sobie tym w cipkę i nagrała relację. Obie odwróciły się do mnie z takimi minami wyrażającymi zbulwersowanie i pogardę, że aż przeszła przeze mnie fala ciepła i serce zaczęło bić w rytm techno. "Chyba zapominasz w jakim miejscu się znajdujesz. Zacznij zachowywać się z powagą odpowiednią dla firmy którą reprezentujesz." powiedziała idiotka, która drugi dzień z rzędu nie potrafi przestać gadać o eksploracji świata wosku i wydzielin, nie potrafiąca wpisać aktualnego roku na kwicie. Po raz kolejny przydały się ćwiczenia z medytacji i zachowania spokoju. Nie ma sensu użerać się z takimi ludźmi, tym bardziej że tylko ja bym na tym straciła.

Na trzeźwo nie będzie tego łatwo rozchodzić. (╯︵╰,)

#pracbaza #praca #korposwiat #korpo #logikarozowychpaskow #technologia #aparatdofilmowaniawosku
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

• odpowiedzi (9)