Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj na prośbę mojego niebieskiego paska pomagałam mu na jego komputerze. Potrzebując sprawdzić jedną daną otworzyłam przeglądarkę internetową, a tam wśród otwartych zakładek mocno mizoginistyczne forum. Nie mam w zwyczaju kontrolować go czy grzebać w jego rzeczach więc zamknęłam niepotrzebne przy wykonywanej czynności karty w tym tą wpomnianą. Teraz przypomniałam sobie o tym i wygooglowałam go po nazwie użytkownika. Dowiedziałam się że mój facet mnie w sumie nie kocha i jest ze mną dla wygody... Pękło mi serce ()
#zalesie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 19
@kwasnydeszcz: ja #!$%@?. Bylam z ciekawosci na twj stronie i nie moge uwierzyc, ze maja tam konta kobiety! Babka zalozyla temat, ze chce miec dziecko, oni w odpowoedziach jada po niej i innych kobietach rowno, a ta idiotka siedzi cicho xD jakim debilem trzeba byc, zeby jako kobieta sobie tam zakladac konto? Musi sie chyba zgadzac z ich pogladami.

@AnonimoweMirkoWyzmania przykro mi, ze znalazlas cos podobnego. Musisz skonfrontowac z tym swojego