Wpis z mikrobloga

#xiaomi #miband #miband3

Własnie przyszła mi opaska, co smiesznie przedwczoraj doszla do WER Warszawa xD

ale do rzeczy:
1. Pobrałem Mi Fit, aktualizacja firmware - mam wszystko po polsku
2. NIe działa pogoda - "Połącz z apk by uaktualnić" - co robić?
3. Używacie Mifit czy coś innego?
4. Bawić się w mody softu?
5. Kupować folie/szkło ochronne?

Z góry dzięki xD
  • 9
3. Używacie Mifit czy coś innego?

4. Bawić się w mody softu?


@Myszoskocznia: 3. Mi Band Tools. Jeśli chcesz śledzenie snu, to przez MBT współpracuje z Sleep as Android
4. Jak coś fajnego się znajdzie to pewnie czemu nie. Mnie jeszcze nic nie zainteresowało do tego stopnia, żeby się w to bawić (prócz zmodowanego języka polskiego, bo jak mi przyszła opaska, to jeszcze przez dwa tygodnie nie było w oficjalnej)
@Myszoskocznia:
1 - bardzo dobrze, tak trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 - nic nie rób, pogoda sama z czasem wskoczy. Dane o pogodzie pobiera apka Mifit z jakiś tam serwerów. Czasami bywa tak, że apka nie pobierze aktualizacji o pogodzie i nie przekaże info do opaski, więc na opasce będzie wyswietlać "połącz z apk....". Po prostu nic nie rób, pogoda sama sie pojawi.
3 - Ja
@Myszoskocznia: ja brałem folię tutaj:
https://pl.aliexpress.com/item/Mi-Band-3-Screen-Protector-Film-dla-Original-Xiao-mi-mi-Band-3-Globalna-Wersja-NFC/32884370547.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.56265c0fjpvggw
(sorry za PL)
Wybierasz 3D Hydrogel.
Bierz od razu 5psc 2x czyli w sumie 10szt. Przez apkę zapłacisz z 10zł z groszami.
W związku z tym, że folia pokrywa od krawędzi do krawędzi, bardzo trudno przykleić ją równo i prosto za pierwszym razem. Potrzeba trochę wprawy, więc na pewno 2 - 3 folie na poczatek pójdą do kosza. Bardzo łatwo o pęcherzyk powietrza w miejscu