Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #sekretariat #dzieci #szkola
  Ostatnio plagą w szkole stały się bezprzewodowe głośniki. No nie idzie przejść korytarzem, bo można po prostu ogłuchnąć. Bezsilni już nauczyciele zaczęli więc konfiskować sprzęty i przynosić je do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  7:55, wchodzę do #pracbaza , a tu już pod sekretariatem stoi młodzieniec, który musiał radzić sobie z rzeczywistością bez głośnika cały weekend i prosi o zwrot. O jaki był grzeczniutki, jaki milutki dla mnie :D
  No dysonans fchuj, bo pamiętam jak w zeszły piątek szedł przez korytarz z hardą miną i z rozgłośnionym na cały zycher Gangiem Albanii czy innym kałem.

  Nie wiem czemu, bo w sumie nie mam prawie żadnej roli w tej historii, ale czuję satysfakcję ᶘᵒᴥᵒᶅ
  pokaż całość

  odpowiedzi (91)

 • avatar

  Greyskull LP - najlepszy plan FBW dla początkujących

  W sam raz na rozpoczęcie przygody z siłownią jak także dla tych nieco bardziej zaawansowanych

  Tak jak obiecałem, stworzyłem dla Was PDF z Greyskull LP oraz nagranie na YT. Dodatkowo arkusze excela, gdzie będziecie mogli sami uzupełniać swój plan wedle rozpiski. Nie ukrywam, że trochę się napracowałem.

  - Forma pisemna (w środku arkusze excela) - https://docs.google.com/document/d/1hbbJ1mgfxwV9aQ4bVM_W_yTHcuyUToUGQaakXQpIluk/edit?usp=sharing

  - Film - https://youtu.be/QsTgjGDwmR8

  Oczywiście zachęcam do śledzenia mojego profilu oraz tagów. Zbliża się styczeń więc będzie więcej artykułów dietetycznych. Według mnie plan jest fajną alternatywą dla 5x5 oraz innych rozpisek i mało jest propagowany w PL, dlatego postanowiłem go dokładnie opisać i przedstawić.

  Oprócz tego niedługo wersja na 4 dni Greyskull LP dla bardziej zaawansowanych.

  Jeśli macie jakieś pytania odnośnie planu to śmiało. Odpowiem

  #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #fullborsukworkout
  pokaż całość

  odpowiedzi (138)

 • odpowiedzi (41)