•  

Jako agnostyk stwierdzam, że święta Bożego narodzenia są zajebiste:
    + choinka - zawsze lubiłem te świecące lampki
    + Jedzenie - w końcu coś innego na obiadokolację - Makiełki z makaronem, zupa grzybowa, kompot z suszonych owoców
    + Nie trzbea robić jedzenia przez kolejne dni ! Nagotowane na cały tydzień... słodkie lenistwo i pałaszowanie lodówki bez wysiłkowe.
    + Wolne !!!
    + Prezenty !!!
    + Wesoły nastrój i jeszcze więcej świecidełek na ulicach, w sklepach, galeriach.

I do tego nie trzeba iść do kościoła, składać życzeń, modlić się i słuchać tego zawodzenia kolęd. Zostaje poczucie, że robię coś co robili ( czasem metaforycznie ) moi przodkowie ponad 1000 lat temu kiedy nie było tu jeszcze chrześcijaństwa. Po świętach dni zaczynają robić się dłuższe i jeszcze nowy rok się zaczyna.

pokaż spoiler #bekazkatoli, #bozenarodzenie, #gwiazdka, #ateizm, #agnostycyzm,

źródło: i.pinimg.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Taka sytuacja ¯\_(ツ)_/¯
      Konwersacja z wczoraj, miałem wrzucić od razu ale byłem poza domem. Wielu powie, że fejk, ale spytajcie kogokolwiek kto prowadzi podobną stronę i Wam pokaże podobne rozmowy. To jest niekiedy masakra. Zanim to założyłem nie miałem pojęcia, że ludzie potrafią mieć tak nasrane w głowie

#perelkizespotted #madki #logikarozowychpaskow pokaż całość

odpowiedzi (132)

Prowadzę sobie stronę na twarzoksiążce i właśnie dostałem taką wiadomość xd
      5 plusów i wysyłam screena tej wiadomości jego matce która ma wpisana na FB i wrzucam wam screena + screen ewentualnej odpowiedzi xd
      #czlowiekskurwiel #bekazpodludzi

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (87)

Dobra Mireczki. Mama bohatera tego wpisu odezwała się bardzo szybko. Pewnie część was się zawiedzie ale okazała się nie być #madka
      Wrzucam obiecane screeniki z rozmowy(druga część w kom) i idę ogarnąć jak się teraz wola na wykopie bo wielu z was chciało wiedzieć jaka była reakcja xd

Jakbyście byli w przyszłości zainteresowani screenami z rozmów z innymi rodzicami to możecie dać znać jakimś komentarzem to coś czasem wrzucę xd
      Albo możecie zaobserwować to będziecie pierwsi widzieć moje screeny(ale niestety moje wysrywy też xd)

#czlowiekskurwiel
      pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (37)