Drodzy Kibice... SKANDAL!!!

Przed chwilą dotarła do nas szokująca wiadomość- policja bez żadnego powodu, zamknęła sektor gości w Gdańsku na mecz z naszym klubem!

W zeszłym tygodniu komisja ligii oficjalnie zawiesiła nam zakaz wyjazdowy na mecz w Gdańsku. W związku z tym rozpoczęliśmy mobilizację wśród kibiców, aby pojechać tam w jak największej liczbie i wspierać naszych piłkarzy na tym bardzo ważnym meczu.

Bilety zostały sprzedane, na wyjazd zapisało się około 1400 Legionistów chętnych wspierać w niedzielę swój klub. Pociąg specjalny został zamówiony i opłacony!

TRZY DNI przed meczem dowiadujemy się, że bez żadnego rozsądnego powodu, policja (!) po raz kolejny chce decydować kto może oglądać mecze, a kto nie, po prostu zamyka sektor dla kibiców przyjezdnych.

Policja nie po raz pierwszy uzurpuje sobie prawo do zarządzania rozgrywkami piłkarskim w naszym kraju, co uważamy za oburzające i abstrakcyjne.

Z tego miejsca my, kibice Legii Warszawa oświadczamy, że 9.12 tak jak planowaliśmy WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA.

Jeśli bez żadnego powodu uniemożliwia nam się pójście na mecz, to na pewno znajdziemy w Trójmieście wiele innych atrakcyjnych miejsc, w których spędzimy ten niedzielny wieczór.

Jak zapowiadaliśmy, tak zrobimy-KTO MOŻE TEN... NAD MORZE ;)

Kibice Legii Warszawa

#legia #mirkohooligans #kibice #lechia
  • 15
@UltrasCasuals:

karę dostaliśmy za oprawę #kiedymyzyjemy i jeśli zakaz wyjazdowy za patriotyczną akcję na 3 spotkania dla kibiców jest ok wg Ciebie to najwyraźniej jesteś z milicji albo konwiktorskiej..

Powodem kary jest odpalenie środków pirotechnicznych w trakcie spotkania z Górnikiem Zabrze. Z powodu zadymienia płyty boiska sędzia na kilkanaście minut przerwał zawody. - Na tak wysoką karę miało wpływ wyłącznie przerwanie zawodów na ponad 15 minut, spowodowane użyciem środków pirotechnicznych, skutkującym
@Koli96: ech, lipa straszna, mecze bez udziału gości sporo tracą na wartości

w tym roku to w ogóle nie było ŻADNEJ poważnej ekipy wyjazdowej w Gdańsku; góra grupki 30-40 kibiców, także no cóż, szkoda