Wpis z mikrobloga

Jako iż w Krakowie po wielu latach wreszcie spotkałem się z myjnią bezdotykową posiadającą autentyczną pianą aktywną i tutaj pytanie. Czy jest gdzieś jeszcze w Krakowie ORLEN z identyczną myjką bo tą opcję znalazłem tylko na nowo wybudowanym Orlenie przy ul. Zawiłej 62 na Dębnikach (Obok sklepu Stokrotka). I chodzi mi wyłącznie o osobny pistolet do programu pic.rel który ORLEN nazwał TURBO PIANA a nie jakieś rozwodnione proszki wymieszane szamponem z nazwą aktywna piana przy programie i jedyne co idzie to zmatowić sobie tym lakier... Ogólnie bardzo polecam bo chemia jest dobrej jakości, dobrze domywa i najważniejsze długo trzyma się na lakierze a jak wrzuciłem 7pln na samą pianę przekonany że automat szybciej zjada impulsy to myślałem że jeszcze stokrotkę oblecę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#myjnia #samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #carboners #krakow #pytanie #detailing #carboners #chemia #samochod #autodetailing #cardetailing
Pobierz s.....y - Jako iż w Krakowie po wielu latach wreszcie spotkałem się z myjnią bezdotyk...
źródło: comment_5O63rAq4er2WmcguulgJd4uf2NJD4VcQ.jpg
  • 24
@xibit: @Kamil10445: Screen zrobiony na pałe z video ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam byłem zdziwiony, jest gęsta i wolno ocieka- takiej piany było trzeba w Krakowie. @xibit: A gdzieś bliżej ? To są stacje prawie obok siebie a liczyłem na coś w inne części Krakowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obawiam się że myjka tego typu będzie jedynie na tych nowych orlenach
@tmn007: Masz foto tej piany żebym mógł kuknąć czy faktycznie warto podbijać? Bo z tego co pamiętam większość myjek Czysto.pl ma jedynie program o nazwie aktywna piana a to co leci z lancy za wiele z nią wspólnego nie ma.
@labadzak: Niestety to nie jest piana aktywna ( ͡° ʖ̯ ͡°) sprawdzałem.
Zaczynają modernizować właśnie te myjki na Orlenach, tak samo, jak i same budki Orlenów, więc jest szansa. Ale fakt, to blisko siebie, a nigdzie indziej prócz tych dwóch nie myję fury (pod stokrotką dłuższe impulsy chyba są)
@goferek: Tu nie chodzi o żadne woski tylko prawdziwą pianę aktywną która nie jest rozwodnionym gównem do mycia mechaniczno-chemicznego np. proszkiem... a wiele myjek robi ludzi w balona oferując tak nazwany program z którego leci granulat wymieszany z szamponem bez czynnika pianotwórczego. I takowa chemia faktycznie może zdupić lakier, woski itp. jak napisałem w głównym wpisie bo są przeznaczone do mechanicznego zdarcia brudu i szybkiego spłukania z karoserii (mocne działanie).
@Nikoks: trzeba podpytać właściciela (często bywa na myjni), bo na początku była naprawdę spoko. A sam mi raz mówił, że stara się nie oszczędzać na klientach...
@goferek właściciel jest spoko, nie wydaje mi się żeby to on cebuli, coś zagadal mnie o aucie i mi spryskał fele i wydech jakimś koncentratem to wyglądały jak nówki :D ale środki dodaje jakiś inny gość więc może on czasem zepsuje temat - albo jak jest mało środka to może pryska mniej tej piany ?