Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofilię i szerzy islam - błagaj o litość i groź efektem Streisand gdy szykuje się pozew o zniesławienie. I jeszcze te podpieranie się użytkownikami wykopu, a ja też jestem użytkownikiem wykopu i jak dla mnie niech go fundacja puści z torbami.

Prawaki zapamiętajcie to dobrze. Tworzenie zmanipulowanych fake newsów może skończyć się w sądzie więc zastanówcie się czy waszą mamę stać na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #oswiadczeniezdupy #bekazprawakow
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

Na YouTube jest nowy reportaż niemieckiej telewizji o Polakach którzy osiedlają się we wschodnich Niemczech.Tytul reportażu " Coraz więcej Polaków w Meklemburgia-Pomorze Przednie "
    A pod filmem komentarze Niemców, komentujących tą całą sytuację

Komentarz z największą liczbą lajków
    "Dlaczego funkcjonuje integracja!? .Bo Polacy chcą się dopasować i mają ochotę się integrować.Powiem tylko : Serdecznie witamy"
    Kiolejny wpis
    " Jedyna różnica między Polakami i Niemcami to bariera językowa.Integracja następuje bez problemow.Ladnie widzieć że Meklemburgia-Pomorze Przednie się nie wyludnia."
    Inny
    "Polacy możecie wszyscy przyjechać.Potrzebujemy więcej rozsądnych ludzi jak wy... "

I tak dalej .. Strasznie ci Niemcy .

#ciekawostkizniemiec mój tag o Niemczech

Link do reportażu na YouTube
    https://youtu.be/10Z-plnu0jU

#4konserwy #neuropa #polska #emigracja
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

Mireczki, ci moi pracownicy ciągle się spóźniaja xD #pracbaza #heheszki

odpowiedzi (29)