•  

  Tomek 24 Tarnowskie Góry

  Zgłoszenie nr 251 z dnia 2018-04-08 22:58:57

  Imię: Tomek
  Wiek: 24
  Miejscowość: Tarnowskie Góry
  Kim jestem?
  Można powiedzieć że jestem przeciętnym człowiekiem. Mam własną działalność gospodarczą związaną z transportem, chociaż mam plan żeby zmienić to w ciągu następnego roku. Planuje również zacząć studia od następnego roku. Jestem realistą i lubię wyzwania.

  Wygląd
  191 cm wzrostu i 70 kg wagi. Piwny kolor oczu. Brunet. Niektóre osoby mogą odnieść wrażenie że jestem zbyt szczupły. Lubię fryzury z przedziałkiem (undercut). Czasami za dużo czasu spędzam przed lustrem układając włosy a czasami w ogóle ich nie układam. Podobno są bardzo gęste i czarne.

  Zainteresowania
  Większość wolnego czasu zabiera mi moja działalność gospodarcza (papierologia i naprawy samochodów itp.). Oprócz tego lubię czytać książki na różne tematy, najczęściej z zakresu psychologii lub samorozwoju (ale nie jakichś tam "kołczy" itp.). Bardzo lubię język angielski dlatego preferuje czytać i oglądać filmy w tym języku (czasami odnoszę wrażenie że szybciej sklecę zdanie po angielsku niż po polsku).
  Umiarkowany fan DC (z przewagą dla DC) i Marvela. Podobają mi się oba filmowe uniwersa (szczególnie seriale The Flash, DC Legends, Arrowwersum i filmy pełnometrażowe). Komiksów nie czytam. Miłośnik Simpsonów, Futuramy, Sherlocka Holmesa co za tym idzie też Dr Housa. Również entuzjasta filmów z robotami (Terminator, Transformers). Od czasu do czasu lubię pograć w jakieś gry komputerowe. W wolnym czasie oprócz w/w wychodzę do kina lub szukam sobie jakiegoś produktywnego zajęcia. Co do muzyki to ostatnio wpadły mi w ucho rockowe klimaty.

  Czego oczekuję?
  Interesują mnie osoby płci przeciwnej, które potrafią o siebie zadbać i mają do siebie dystans.

  Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
  Coś zrobione spontanicznie, jakiś wypad w jakieś interesujące miejsce. Albo siedzenie pod kocem i oglądanie jakiegoś filmu, serialu albo pogranie w jakąś grę razem.

  Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
  Papierosów nie palę, alkohol to może 2-3 razy w miesiącu wypije dwa piwa. Narkotyków w życiu na oczy nie widziałem. O ślubie jest za wcześnie by o nim mówić, ale raczej nie.

  Ps. Czasami bywam w Krakowie.

  Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

  Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

  #mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
  #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
  #mirekszukazonytarnowskie gory < tag z ogłoszeniami tego miasta

  #mirekszukazony

  pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

  źródło: wykop.pl

  Gorące dyskusje ostatnie 12h