Wpis z mikrobloga

@RanaTriste to zamiast ruchania pokochaj takie 2/10, przecież już się prościej nie da. Czemu narzekać na #!$%@? jak nie interesuje Cię ruchanie? to już brzydkich dziewczyn się nie da kochać? zawsze podoba Ci się ładniejsza dziewczyną a brzydką gardzisz, ot i całe #!$%@? - myślenie, że zasługujesz na lepszą niż w rzeczywistości
@szaryAlibaba: gdyby nie to, że zazwyczaj mają charakter 0/10 oraz często są desperatkami to czemu nie. poza tym nie wiem o co Ci chodzi, czy ja mówiłem coś o wyglądzie w ogóle? jestem 6/7 a kiedyś byłem z taką mocne 7/10 więc nie myślę tak, raczej uważam, że większość z nich nie zasługuje na mnie, niezależnie od wyglądu
@RanaTriste skoro miałeś 7/10 to nie wiem nad czym się użalasz? Może wcale nie jest tak, że ktoś na Ciebie nie zasługuje tylko w drugą stronę? Jasne, lepiej mieć o sobie wyższe mniemanie niż w drugą stronę, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że nie każdy się z Twoim zdaniem na Twój temat musi zgadzać i pewnie jednak dziewczyny trzeba do tego przekonać i powalczyć. Szczególnie jeśli nie jesteś Chadem.
@szaryAlibaba: czy ja się użalam nad czymś w ogóle? właśnie jak widzisz dla mnie wygląd nie jest taki ważny więc nie jest dla mnie jakimś ogromnym osiągnięciem, że była 7/10, #!$%@?ła się z frajerem z imprezy który ją zalał a teraz pobiera jako samotna matka świadczenie +500 a ja jej chciałem zapewnić przyszłość nie krzywdząc jej, no faktycznie, nie mam podstaw by sądzić, że to ona na mnie nie zasługuje a
@RanaTriste a to współczuję, ale też lepiej teraz niż za lat 5. Żaden przegryw z Ciebie kolego. Nie chciało mi się czytać wszystkich Twoich wpisów, a większość na przegryw była stąd takie pochopne wnioski. No ale nie wszystkie są takie, także powodzenia i się ciesz, że nie zacząłeś jej tej przyszłości zapewniac.
@szaryAlibaba: właśnie ja inaczej definiuję przegryw - ja coś przegrałem, żyłem z utopijną myślą, a moja była partnerka (wtedy dziewica) brutalnie rozwiała moje marzenia oraz zakrzywiła znacznie postrzeganie świata. taka sytuacja to wtedy było -100000 do męskości, i #!$%@? wie - ile do spełnienia, marzeń, zadowolenia itd. inna też mnie nieźle wystawiła, ale to w sumie nie ma co gadać. jakbym chciał to bym miał seks, jakbym chciał to bym się