•  

Korwin który twierdzi że jest wolnościowcem dogaduje się z narodowcami którzy są przeciwnikami jakiejkolwiek wolności. Brzmi jak świetny plan i na pewno się uda.

#bekazprawakow #neuropa #polska #korwin #polityka

•  

@JAI2L9LAD: korwin ma jakiś gwóźdź wbity w mózg

•  

@JAI2L9LAD: taka rzecz między uszami, wbity w nią gwóźdź przeszkadza w prawidłowym funkcjonowaniu. i tak powstał korwin

•  

@JAI2L9LAD: Korwin jest ale rynkowym anarchistą, turbokapitalizm w jego wydaniu żaden kuc by w praktyce nie przetrawił a dogadywanie się z narodowcami, którzy prędzej wybraliby turbosocjalizm niż turbokapitalizm bierze się ze wspólnego frontu ideologicznego w sferze obyczajowej oraz wspólnego podejścia eurosceptycznego zwłaszcza w zakresie polityki imigracyjnej

•  

Komentarz usunięty przez autora

+: Wajdolf
    •  

rynkowym anarchistą, turbokapitalizm w
      polityki imigracyjnej

@NaczelnyWoody: No obecna partia korwina ma chyba jakąś chorobę afektywno dwubiegunową w sprawie migracji( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@JAI2L9LAD: Mają wspólny cel - zmasakrować eurokołchoz od środka. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@JAI2L9LAD: Nie widzę problemu. Jest jakiś wspólny cel. To nie deklaracja ideowa

•  

@JAI2L9LAD: jedni i drudzy działają na rzecz Rosji, więc się dogadają xD

•  

Przeciwnikiem jakiejkolwiek wolności są zakamuflowani komuniści z KODu.

+: Verdu
    •  

@JAI2L9LAD: korwin jest inteligentniejszy niz wy wszyscy razem wzieci, kto ns od niegi lepszy program. Wymien slucham

•  

@Verdu: O kurwa. Czuję się jak w 2k14 na wykopie xD

•  

@CzajnikZniszczenia: no fajnie xd napisales, ale zadalem konkretne pytanie, na kogo glosujesz

+: 11mac11
    •  

@Verdu: od korwina to ja nie wiem czy nawet pis nie ma lepszego programu, bo oni przynajmniej formalnie nie chcą wychodzić z UE xD

•  

@CzajnikZniszczenia: no fajnie xd napisales, ale zadalem konkretne pytanie, na kogo glosujesz

@Verdu: Nigdy na RN i innych antywolnościowców, reszta bez znaczenia.

•  

@Verdu Kto od Korwina ma lepszy program? Hmm moim zdaniem każdy oprócz PiS.

•  

@AliShaheedMuhammad: Ktoś kto nie popiera wyjścia z unii, jest zwolennikiem utraty suwerenności naszego państwa
      @puszkapandory: To jaka polska partia nie jest antywolnościowa?
      @CzajnikZniszczenia: Chyba ci grzeje w cymbał, domyślam się, że trafiłem do wątku albo ludzi którzy nie maja pojecia o ekonomii, albo niewolników umysłowych

•  

@JAI2L9LAD: Za przeproszeniem, ale on nie ma nic wspólnego z wolnością. To cyniczny głupek.

•  

@JAI2L9LAD: Partia Korwina, jak i on sam, nie są prawdziwymi wolnościowcami, bo krzyczenie o wolnym rynku to nie wszystko w tym temacie. Dla zwykłego człowieka znacznie większe znaczenie ma wolność osobista, z którą te oszołomy są na bakier. Wbrew pozorom, korwinowcom bardzo blisko do narodowców. Na pewno znacznie bliżej, niż do libertarian, czyli prawdziwych wolnościowców, którzy w Polsce swojej partii niestety nie mają.

•  

@Verdu: Wyzywasz mnie od niewolników umysłowych nie przyjmując do wiadomości, że to ty możesz się mylić. Zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze zabawniejsze jest to, że osoba o tak otwartym umyśle jak ty decyduje się na wycieczki personalne tylko dlatego, że wyraziłem inną opinię.

Korwin jest osobą, który z chuja wyciągnął wszystkie swoje teorie i pierdoli głupoty myśląc, że ma rację we wszystkim. Dzięki temu trafia do nastolatków, którzy biorą wszystko na chłopski rozum i brakuje im jakiegoś autorytetu, dzięki któremu mogą poczuć się mądrzejsi. Człowiek, które całe życie żyje na majątku rodziny i pisaniu śmiesznych felietonów za grosze wmawia innym, że łatwo jest się dorobić tylko to wstrętne państwo we wszystkim przeszkadza. Dla mnie państwo też jest wrogiem wtykającym nos w nie swoje sprawy, ale pomysł Korwina na poprawę tej sytuacji jest komiczny. Wymyślił sobie jakieś idee w kosmosu które nigdy nie zostały zastosowane i myśli, że wszystko się ułoży tak jak on to zaplanował. Już widzę jak ludzie sami walczą o swoje prawa albo szukają innej pracy na korwinistycznym wolnym rynku. No chyba nie w Polsce xD. W korwinistycznej Polsce każdy dałby się ruchać januszom biznesu byle tylko na wódę starczyło.

•  

Korwin który twierdzi że jest wolnościowcem dogaduje się z narodowcami którzy są przeciwnikami jakiejkolwiek wolności. Brzmi jak świetny plan i na pewno się uda.

@JAI2L9LAD: to są wybory do PE, a oba obozy polityczne są uniosceptyczne. Takie połączenie sił jest rozsądne.

•  

@JAI2L9LAD coraz bardziej zaczynam wierzyć w hipotezę że Korwin jest ruskim agentem

•  

@JAI2L9LAD
      Facepalm...

Jeszcze sprawdziłem czy nie ma tagu heheszki, ale nie ma

•  

@CzajnikZniszczenia: kurwa z chuja teorie xD dalej nie czytałem, ja wiem, że dla niektórych pogodzenie sie z faktem, że będą sie sami musieli utrzymywać a nie zadba o nich marnie państwo to jest jakiś absurd. Rozumiem, że ekonomia to dla niektórych czarna magia. Ja mam w dupie jego teorie i to co gada zeby podjudzic gawiedź, czysto technicznie państwo minimalne z niskimi podatkami to jest cos co każdy myślący powienień chcieć, no chyba, że sie jest nieudacznikiem i socjalistao

•  

@Verdu: xD Tak jak myślałem. Mówisz że ja mam zamknięty umysł a sam jesteś zamknięty we własnych poglądach. Jakbyś chociaż przeczytał do połowy to co napisałem i nie przyklejał mi łatki lewaka i socjalisty to byś wiedział że dla mnie państwo też jest wrogiem. Pozdrawiam i życzę większej otwartości i nie pojmowania świata w czarno białych barwach.

•  

@CzajnikZniszczenia: no i doczytałem i jeszcze mniej sensu to ma, każdy czlowiek jest wolny i nic ci do tego za ile pracuje, teraz to nie jebią ludzie ponizej krajowej i bez ubezpieczenia? xD chyba żyjesz w bajce. Korwin nie wprowadził by anarchokapitalizmu, tylko zlikwidował w pizdu wiekszość pieniedzochlonnych urzednikow, zprywatyzowałby większość i zniósłby większość zakazów, na tym by sie to skończyło ale nie lepiej kurwa oddawac 70% wyplaty w podatkach na czyjeś bękarty i inne 500 zadłużając dalej państwo.

Już widzę jak ludzie sami walczą o swoje prawa albo szukają innej pracy na korwinistycznym wolnym rynku.

No a ktoś to kurwa teraz za nich robi? XD dobra dzbanie nie odpisuj, bo nie znasz sie jenak na ekonomii skoro to dla ciebie wymysly

•  

@Verdu:

dobra dzbanie nie odpisuj, bo nie znasz sie jenak na ekonomii skoro to dla ciebie wymysly
      Odpiszę, bo jestem wolnym człowiekiem. Zabraniasz mi? Jesteś również wolny i ty możesz nie odpisywać.

teraz to nie jebią ludzie ponizej krajowej i bez ubezpieczenia?
      Nie, nie jebią. No chyba, że są totalnymi idiotami, ale nie wiem od kiedy korwiniści bronią imbecyli. Pochodzę z podkarpacia i nawet tutaj można znaleźć robotę za minimalną. Jak robiłem kiedyś za 2,5k to ludzie myśleli, że są królami świata, bo dostają taki majątek co miesiąc. Naprawdę wątpię, żeby debile sami walczyli o lepsze warunki.

Korwin nie wprowadził by anarchokapitalizmu, tylko zlikwidował w pizdu wiekszość pieniedzochlonnych urzednikow, zprywatyzowałby większość i zniósłby większość zakazów

A prawdziwy komunizm spowodobałBY, że każdy byłBY równy i wszyscy żyliBY we wspaniałych warunkach i szczęściu. Tylko problem z nim jest taki, że coś poszło nie po myśli i ten ustrój okazał się klapą. Problem z korwinistycznym wolnym rynkiem jest ten sam. On nie zakłada żadnych niedoskonałości, wad ludzkich czy nieprzewidywalnych zdarzeń. Zakłada, że wszystko pójdzie po myśli, ludzie są bez wad, pracodawcy są uczciwi i płacą godziwą pensję swoim pracownikom i nie próbują na nich oszczędzać, a każdy człowiek ma pieniądze na rozruszanie własnego biznesu.

•  

@CzajnikZniszczenia: on zakłada, że jak ci sie coś nie podoba to zmien prace i podobnie w kwesti nieudolności ludzi, co z tego, że ktoś jest niedoskonały co mnie to obchodzi, niech sobie bedzie, tylko na swój koszt

•  

@Verdu: A ty jesteś doskonały?

że jak ci sie coś nie podoba to zmien prace
      Ahh to takie proste. Spoko. A jak ktoś nie ma pieniędzy na wyżywienie na czas szukania pracy to ma zdechnąć?

•  

@CzajnikZniszczenia: co mnie to kurwa obchodzi! to mogl nie wydawac, albo niech mu da rodzina i ciebie tez to nie powinno obchodzic, tak zmiana pracy jest absurdalnie łatwa, jest bezrobocie na prawie zerowym poziomie, jak ktoś nie pracuje to znaczy, że mu sie nie chce

•  

@Verdu: No tak, co cie to kurwa obchodzi. Mnie to obchodzi, bo odczuwam coś takiego jak empatia. (takie uczucie, że jest ci smutno, kiedy ktoś inny ma źle nie do końca z własnej winy). Korwiniści są, byli i będą oderwani od rzeczywistości, nie znający życia szarego, zwykłego człowieka. Dlatego na zawsze pozostaniecie planktonem na który głosuje kilku zdesperowanych 18-letnich kuców.

•  

@CzajnikZniszczenia: No to nikt ci nie broni idz rodzaj pieniadze, swoje od moich sie odjeb