•  

  Czwarta runda XII sezonu ACLeague, wirtualnego ścigania w ramach Retro Wykop Endurance Kompetyszyn by Motorsport Capsule na symulatorze Assetto Corsa, jest już za nami. Tym razem kierowcy C-grupowych prototypów Mazdy oraz maszyn klasy DTM czterech marek ruszyli w kierunki Florencji i odwiedzili pętlę Mugello we Włoszech. Na trzech równoległych serwerach starło się blisko 80 kierowców.

  https://acleague.com.pl http://www.mcapsule.pl https://www.assettocorsa.net

  Na serwerze Pro w grupie C zwyciężył... Kimiz.
  Na serwerze Pro w grupie DTM zwyciężył... CQ.Mysk.
  http://managerdc7.rackservice.org:50915/sessiondetails?sessionid=255

  Na serwerze Semipro w grupie C zwyciężył... HitmanSon.
  Na serwerze Semipro w grupie DTM zwyciężył... MrBwoah.
  http://managerdc7.rackservice.org:50175/sessiondetails?sessionid=332

  Na serwerze Am w grupie DTM zwyciężył... BezlitosnaWydra.
  http://managerdc7.rackservice.org:50456/sessiondetails?sessionid=156

  Gratulacje!

  Jak Wasze wrażenia?

  #acleague #assettocorsa #simracing #esport

  źródło: RWEK-R4.jpg

  •  

   @Plupi: pierwsze w życiu P2 w Semi. Zajebisto.

  •  

   @Plupi:

   Ech, ogromnie pechowy wyścig, a przy tym dający sporo frajdy podczas walki zderzak w zderzak. Zapowiadało się spoko.

   Pomimo całkowitego braku czasu na trening i "odbębnienie" preq niemal 2 tygodnie temu, poprawiłem czas na kwalach o niemal sekundę. Start z ok 22 miejsca więc ok. Niestety początek w SEMI okazał się masakrą podczas której kilkukrotnie ucierpiałem. Spadek na ostatnią, 35 pozycję i mozolne odrabianie strat. Odrabianie szybkie bo już po ok 30 minutach byłem na ok 24 miejscu. Niestety później nastał pit... Wielkim zdziwieniem dla mnie był jakikolwiek brak reakcji po wjeździe do alei serwisowej. Nie pomogły cofania, manewrowania, nic. Dopiero po dłuższym czasie ogarnąłem, że nie wczytał mi się zapisany pitsop z setupu. Po kolejnym wycofaniu i ręcznym wklepaniu poprawek wszystko ruszyło. Niestety wyjechałem po ponad 2 minutach i osoby z którymi jeszcze do niedawna się ścigałem, teraz mnie dublowały. Ostatecznie dojazd na 32 pozycji. Szkoda, ale bywa.

  •  

   @Plupi: preq nienajgorzej, ale widziałem, że topka nie pokazuje potencjału pełnego i od ich czasu można 0.5 sekundy odjąć.

   W Q tak jak myślałem, za topka, nic wyjątkowego.

   Start niezły, 2 pozycje zyskane, manux rozjebany, lotnik jak zawsze wolno. Później w miarę spokojna jazda, trochę walki z lotnikiem. Okresy dublowan frustrujące, ale było dość czysto. Później błąd lotnika, następnie jeszcze miał z kimś kontakt i wskoczyłem na P3. Szoltys miał dwie przygody, miałem szanse by wyprzedzić ale najpierw ścinka gry i zbiłem o jeden bieg za dużo, następnie koniec Medów i wycieczka na pobocze i przepadło.

   Część topki sama się wykluczyła i co było niemozliwe się staneło. Podium, P3.

   Mimo wszystko zwycięstwo okraszone świadomością, że manux, lotnik czy tycha mieli lepsze tempo tylko nie mieli tyle szczęścia co ja. Czasem tak jest.

   +: Plupi
  •  

   @Plupi Po kilkunastu minutach zorientowałem sie, że mam wyłączone PLP, co skutkuje instant DQ. Zjechałem na pobocze i wyszedłem.

  •  

   Lider klasyfikacji spinuje po starcie.
   Prezes ligi nie ogarnia aplikacji.
   Czarny koń semi nawet nie rusza na starcie.
   Mazdowe Texaco w semi prawie w całości eliminuje się samo.

   pokaż spoiler (jak zwykle)

   Jadę w top 3 dłużej niż jedno okrążenie w wyścigu, w którym startowały więcej niż 3 mazdy.
   Tracę pozycje przez spiny, zwalone hamowania i karę za przekroczenie prędkości o 20km/h na wjeździe do pitlane.

   pokaż spoiler (jak zwykle)


   To był wyścig przypałów, nie zapomnę go nigdy.

   +: Plupi
  •  

   @Plupi: U mnie padaka wieksza niz zwykle :D Dwa duze bledy wlasne, potem wziety w kanapke przez Mazdy na szybkim luku wypadam 3ci raz. Pitstop dopelnia tego cudownego wystepu. Wjezdzajac jakims cudem ustawila sie strategia numer "2" zamiast defaultowej "1" (przez 4 sezony mi sie to nie zdarzylo) wiec dolewam 10L paliwa i na lysych oponach robie jeszcze jedna petle zeby spitowac juz poprawnie. Pewnie beda jeszcze PK za przekroczenie lini pit :D 18 miejsce w DTM Pro jakim cudem jeszcze wybronilem.

   +: Plupi
  •  

   @Plupi: Ja powiem tylko tyle, że w całej swojej karierze ACL nie miałem tylu idiotycznych błędów co w tym jednym wyścigu. Myślę, że to będzie wystarczające podsumowanie tego co się działo. Tempo dobre, ale kilka dohamowań mi totalnie nie wyszło. (╯︵╰,)

   Jakaś klątwa Mugello nade mną czuwa, pierwszy mój wyścig w ACL też był na Mugello w Lotusie Evora i było słabo, potem było raz GT3 i też było kiepsko. Teraz wynik ogólnie dobry (P4) jak na taką ilość błędów, ale mocno pechowy. Nie polubię się z tym torem :P

   +: mrfloyd
  •  

   @dj_sasek: Jechałeś na moim secie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @MrPollmann: Tak, ale zawsze drobne rzeczy pod siebie ustawiam, takie jak ciśnienia, hamulce i aero.

  •  

   @dj_sasek: Fakturkę wyślę na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h