Wpis z mikrobloga

Testuje właśnie #mintos -- pożyczki społecznościowe i jestem zadowolony. Najpierw miałem opóźnienie w spłacie bo kupowałem losowe pożyczki -- ważne, żeby miały duży procent i gwarancje odkupu. Jednak ostatecznie spłacili 2 pierwsze raty i jest czysto. Warto kupować takie w których pierwsza rata jest już zapłacona -- większe szanse, że kolejna też zostanie spłacona w terminie. Jeśli ktoś był by zainteresowany to jest jeszcze promocja na + 0.75% od kwoty inwestycji (maksymalnie do 250Euro) za skorzystanie z kodu (mogę podesłać w wiadomości prywatnej).

Ile udało mi się zarobić w 2miesiące? Wpłaciłem 1000zł mam ~1015PLN czyli około ~10% zysku (w skali roku). Inwestuję tylko w polskie pożyczki. Gdyby ktoś chciał się podzielić doświadczeniami lub radami to też chętnie posłucham (może ktoś powie jak w praktyce działa ta gwarancja odkupu).
Za jakiś czas pewnie spróbuję zagranicznych - to też dam znać bo jest jeszcze wyższy procent.

#inwestycje #inwestowanie #sociallending
  • 16
@SirArthur: 0.1 x 1000zl / 12 x 2 wychodzi 16,6zl - więc kwota jest jak najbardziej ok. Te inwestycje były krótko terminowe i taki procent pokazuja na stronie. Ja nie zrobiłem to dokładnie po 2miesiacach tylko w okolicy.
@SirArthur: ja to traktuje po prostu jako ciekawostkę. Jestem studentem i po prostu próbuje - ale nie wkładał bym tam.oszczednosci życia gdybym miał - tylko max 25% pomimo, że na blogach piszą że to super bezpieczna inwestycja.
Po około pół roku mogę stwierdzić że, warto się tu pobawić. Ciągle wpłacam pół miesięcznej pensji i ciągle zyski rosną. Może nie jest to super tempo, ale kilkukrotnie wyższe niż lokata. Mam nadzieję, że będzie się trzymać co najmniej kilka ładnych lat i zyski będą ciągle rosły.
Dla osób chcących spróbować zostawiam link polecający (www.mintos.com/pl/ref/BUVR16), daje on mi i Tobie dodatkowe 0,75% aż do 250 euro z kwoty, którą zainwestujesz, a jak
Jorguss - Po około pół roku mogę stwierdzić że, warto się tu pobawić. Ciągle wpłacam ...

źródło: comment_VDWXL6f9afcYuOHblJo0r2qOx2QLmS0h.jpg

Pobierz
bardzo dobra platforma do zarabiania pieniędzy w Internecie - na pewno jako cos dodatkowego (nie lokowalbym wszystkiego ale ladnie podnosi poziom zysku) - jeśli chcesz się zarejestrować i uzyskać dodatkowe pieniądze, użyj kodu B8SPTG i możesz zarobić od 10 do 1000 euro (w zależności od tego, ile pieniędzy zainwestujesz)
www.mintos.com/pl/l/ref/B8SPTG