Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W dzisiejszej aferze najśmieszniejsze jest to, że konserwy robią larmo bo wynaleźli jakieś zdjęcia ze śniadymi panami ściskającymi/całującymi dzieci. Neuropa zkolei krzyczy, że nie można tak szkalować bezpodstawnie organizacji Euroweek.

  A gdyby tak zdjęcia przedstawiały księży w takiej samej sytuacji to z kolei neuropa krzyczałaby o pedofili, a konserwy twierdziły by że nie można tak bezpodstawnie oskarżać o pedofilię.

  #4konserwy #neuropa #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (31)

 • odpowiedzi (14)

 • avatar

  Największa beke mam z ludzi którzy mówią że da się żyć bez samochodu i dojeżdżacz wszędzie rowerem XD powiem więcej da się wszędzie dojść z buta (jeśli masz wystarczająco dużo czasu). Kiedy ci wszyscy aktywiści miejscy i im podobni zrozumieją że większość polaków mieszka na zadupiach gdzie wszędzie jest daleko a komunikacja zbiorowa to XD. I żeby żyć i móc cokolwiek załatwić potrzeby jest samochód. Z racji że na tych zadupiach nic nie ma wiec ludzi muszą z nich dojeżdżać do miast ( do pracy szkoły czy urzędu) i zmniejszanie ilości miejsc parkingowych wszędzie cholernie utrudnia im życie, bo co powinien zrobić ziomek który mieszka na zadupiu 30 km do miasta i musi coś tam załatwić. I co on ma zaparkować auto przed znakiem MIASTO i wyjąć z bagażnika rower albo łapać MPK XDD ? Kolejna sprawa na którą mało ludzi zwraca uwagę...przez zmieszczanienie ilości miejsc parkingowych w centrum albo wprowadzanie tam zakazów wjazdu centrum obumiera bo ludzie wolą jechać do galerii bo tam jest parking. A potem jest kwik że sklepy w centrum znikają i zostają tam tylko banki, lombardy i kebaby. Jak ktoś uważa że mógłbym żyć bez samochodu to bierz mój składak i jedz 20 km w jedną stronę codziennie w pluchę #bekazpodludzi #rowery #samochody #oswiadczenie #miasto #wies pokaż całość

  odpowiedzi (159)