Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@WrzodJestPrawdziwymWybranym: związki w szkole średniej =/= seks xD Tym bardziej na samym początku szkoły, gdzie dopiero wyszło się z gimnazjum. W mojej starej klasie połowa chłopaków miała z 4-6 dziewczyn (z czego sypiali może z połową) w przeciągu czterech lat i nikt ich #!$%@? nie nazwie, no ale to tylko w drugą stronę działa widzę ¯_(ツ)_/¯
@Nidor Ile miałyście partnerów z którymi uprawiałyście seks

No tak, tylko jedna podała odpowiedź na to pytanie wprost
()
@xeerxees: przecież takie wpisy to pic na wodę, miałam koleżankę co miała w wieku 16 lat 5 facetów na raz - tylko co z tego? Ona z nimi nic nie robiła, po prostu "chodzili", nie uprawiali seksu, z niektórymi się tylko całowała - jej to podbijało atencje i się dowartościowywała. Niektóre z tych lasek pewnie sobie liczą każdego faceta z którym na spacerek wyszła. Miałam przyjaciółkę 10/10 i pomimo tego, że
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@faceofsorrow: dlatego napisałam, że połowa, a chłopaków w klasie miałam 10. Dziewczyny z kolei miały po 1-3 chłopaków przez ten okres, a do tego dwie po siedmiu chyba, bo bardzo często zmieniały. Z czego połowa to i tak chodzenie za rękę i buziak, w obu przypadkach oczywiście.