•  

Siemka Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuję waszej pomocy. Stoję akurat przed wyborem klawiatury mechanicznej. Jakie polecacie? CZy dobrym wyborem będzie razer? Nie jestem zadowolony z tej firmy bo już kupiłem od nich Mambę TE i więcej się na to zacinanie denerwowałem niż byłem zadowolony. Są modele jakiś innych firm które możecie polecić? #razer #csgo

Gorące dyskusje ostatnie 12h

A pamiętacie jak hamilton pozwał firmę Hamilton produkującą zegarki od 1892 roku za podpinanie się pod jego sławę XDDD
    #f1

odpowiedzi (18)

Ehh nie wiem juz co robic.. bylem z dzuewczyna 1.5 roku i w ta sobote po klotni ( normalna sprawa w związku) poszla ba impreze i przespala sie z jakim obcym facetem. Niby zrobila to pijaku ale i tak ciezko mi z tym :( ehb jestem w rozsypce bo myslalem ze to ta jedyna a teraz to juz nie wiem czy jej to wybacze :( #przegryw #zwiazki #depresja

odpowiedzi (47)

HOSPITALIZACJE:
    - niezaszczepieni 95,1%
    - zaszczepieni 4,9%

ZGONY:
    - niezaszczepieni 93,7%

- zaszczepieni 6,3%

ZACHOROWANIA:
    - niezaszczepieni 87,2%

- zaszczepieni 12,8%

– Liczba zakażeń w Polsce od momentu rozpoczęcia szczepień drugą dawką, to jest 2 mln 20 tys. osób. Liczba zakażeń wśród osób zaszczepionych, po upływie 14 dni od przyjęcia tej drugiej dawki, to 259 tys. 120 osób. Wartość procentowa ilości osób, które były zaszczepione w pełni, a zachorowały, to 12,8 proc. Na 10 osób zakażonych, 9 osób to były osoby niezaszczepione - wskazał Kraska.

Według najświeższych informacji, w wyniku COVID-19 w Polsce zmarło 47 tys. 531 chorych, z czego 2 tys. 960 zmarłych (6,3 proc.) to osoby w pełni zaszczepione.

– Na 100 zgonów 94 osoby to były osoby niezaszczepione - podkreślił Kraska.

Wśród osób hospitalizowanych 4,9 proc. stanowiły te w pełni zaszczepione. Hospitalizowano łącznie 102 tys. 48 osób. w tym w pełni zaszczepionych osób, które trafiły do szpitala było 5018.

Żródło: https://pulsmedycyny.pl/ilu-zaszczepionych-zachorowalo-na-covid-19-ilu-bylo-w-szpitalu-a-ilu-zmarlo-sa-dane-mz-1134991

#koronawirus #bekazszurow #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #nauka #szczepienia
    pokaż całość

odpowiedzi (54)