Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, pomocy, czy mogę coś zrobić?
Potrzebuje bardzo pokrowca na poduszkę z sofy z ikei (friheten, ciemnoszary). Ani poduszki, ani pokrowca nie można kupić osobno, dzwoniłam na infolinię, pytałam czy jakoś da się to dostać, Pan powiedział, że nie, co prawda powiedział mi o jakiś rzeczach odrzuconych, ale chyba nawet nie rozumiem o co mu chodziło z tego całego stresu. Czy jest jakaś szansa na dostanie czegoś takiego gdzieś?
#kiciochpyta #pomocy #ikea
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bohomazy: zadzwoń, zobacz na stronie producenta, no chyba że Ikea to producent czy można dostać a jak nie to zostaje odwiedzić krawca, kupujesz materiał i zamek albo wybierasz z czegoś dostępnego i całkiem tanio ci wyjdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrzecisiewydaje: zrobiłam to w pierwszej kolejności, jest jedno przedawnione ogłoszenie, napisałam do sprzedawcy i napisałam do wszystkich, którzy mają kanapę i sprzedają od tych co sprzedają ją za 1400 i do tych co sprzedają ją za 200 zł i mam nadzieję, że może ktoś, prawdopodobnie Ci ze zniszczonymi kanapami odsprzedadza mi poduszkę :( także staram się jak mogę, dziękuję Mirabelko