Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#alkohol #narkotyki #uzaleznienia #zycie #samobojstwo

Pewnie będę wrzucał jeszcze ciekawe wpisy z hyperreal, bo znowu mnie pochłonął tak jak kilka lat temu.

Miałem zrobić tag #perelkizhyperreala ale widzę że taki tag już istnieje xDDD

Kolejna perełka z hyperreal ;)

Jeśli bardzo, bardzo #!$%@?ę to owszem, fentanyl i w drogę. Nie lubię, jak trzeba po mnie poprawiać. Ale najpierw...

Nawet jak dzieje mi się bardzo źle w życiu czy zaskakuje mnie ono naprawdę negatywnie, to przyjmuję to wszystko z taką chłodną ciekawością; co jeszcze. Zabić się zdążę zawsze,wychodzę z takiego założenia... Aktualnie podejmuję wszelkie próby uczynienia swojego życia tak wartym kontynuowania bez dependencji chemicznej, jak to tylko możliwe (ale na forum zaglądam dalej; jednak człowiek się przyzwyczaja) i też zobaczę co z tego wyjdzie. Kiedyś #!$%@?łam się na tą losowość, ale jakby nie spojrzeć, jest ona świetna. Nie umiem sobie wyobrazić siebie po, powiedzmy, czterdziestce, ale mając piętnaście lat też nie wyobrażałam sobie siebie po przekroczeniu 20+. Bardzo dobrze, że nie umiem, na pewno się zaskoczę.

Istnieją różne problemy, skręty, apatie, ale one nie są permanentne - w przeciwieństwie do samobója.

TL;DR zabić się zawsze zdążycie, "warto" żyć z samej ciekawości.
  • 1