Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki nawiązując do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/37191857/mirki-mirabelki-zwracam-sie-do-was-z-prosba-a-bard/ Odezwało się do mnie prywatnie kilka osób, każda z nich zaoferowała jakąś pomoc.
@mirekmirkowski zaproponował mi pracę przy generalnym remoncie kawalerki (niestety niektórych rzeczy nie robiłem nigdy tzn. wymiana okien, drzwi. Więc nie chciałem mu spieprzyć roboty),
@LewackaPropaganda zaproponował mi podobną pracę (problemem był dla mnie dojazd, ze Szczecina do Polic. Niby to niedaleko, ale każda złotówka się dla mnie liczy ( ͡° ʖ̯ ͡°))
@zegarek_arek skontaktował się, ze mną i napisał, że może się dowiedzieć o pracę u siebie w firmie i jak napisał tak zrobił. Także dzięki niemu w poniedziałek zaczynam nową pracę () (Daje słowo, że nie przyniosę mu wstydu przed jego szefem)
@Tomson911 także zaoferował mi pracę u niego w firmie, ba nawet zaoferował mi transport ze Szczecina do Świnoujścia. (Lecz przedtem odezwał się do mnie Arek i to w jego firmie zacznę "nowe" życie. Sorry Mirku ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

No i gdy już się pogodziłem z tym, że będę musiał opuścić wynajmowane mieszkanie i wynająć jakiś pokój odezwał się do mnie @aezakmikodniedziala i spytał ile brakuję mi do tego czynszu? Napisałem mu: "680zł", a on na to: "Mogę Ci pożyczyć tę kwotę". Na początku myślałem, że ktoś sobie robi ze mnie żarty lub coś. Umówiliśmy się pod jego bankiem na ustaloną godzinę. I na moich oczach wykonał przelew na 500zł na moje konto. Za co jeszcze raz mu DZIĘKUJĘ.

Także jutro od rana lecę przejdę się po osiedlach jednorodzinnych i dozbieram resztę pieniędzy, a od poniedziałku do nowej pracy.

Naprawdę nie wiedziałem, że tyle osób zainteresuję się losem obcej osoby. Dziękuję WSZYSTKIM którzy się do mnie odezwali jak i każdemu kto dał "+" przy moim wpisie. JESTEŚCIE WIELCY!!!

#szczecin #zachodniopomorskie #pomoc #praca
  • 10