Wpis z mikrobloga

#motocykle Ma ktoś z was kurtkę seca discovery i wymieniał w niej piankowy ochraniacz pleców na coś z certyfikatem? Jak tak to mógłby podać model ochraniacza? Bo dziwny kształt ma i nic na necie nie mogę znaleźć pasującego a na maile firma seca nie odpowiada ;/
  • 9
@morfeuszNo1: Chyba miełem coś podobnego w Rebelhornie i wkładało się go poprzez zgięcie i wciśnięcie w otwór. Sądzę, że powinieneś dostać ten kształt w jakimś sensownym sklepie.
Nie no jak przyciąć, tak średnio przycinać ochraniacz.


@morfeuszNo1: a Ty myślisz, że to jest jakaś uber nanotechnologia z elektroniką w środku? xD że niby cięcie osłabi całą powierzchnię i jak wyglebisz to nie zamortyzuje? xxD
@morfeuszNo1: idź w tej kurtce do sklepu z ciuchami motocyklowymi, oni zazwyczają sprzedają ochraniacze sas tec czy jakieś tam, zapytaj czy mają pasujący do tej kurtki i w razie czego kup, a jak coś to zapytaj czy możesz sobie przyciąć, a pewnie można ciąć, bo ten ochraniacz i tak jest płaski więc nie wiem jak można zaszkodzić mu. Tylko dowiedz się czym ciąć, nożem do tapet, nożyczkami czy czymś innym?