Wpis z mikrobloga

@Capo_di_Sicilia: to moje na luzie będą miały 20mm xD. jakie parametry i gaz? nie chce Cię ciulać ale ja poniżej 12m/min 1,2 drutu jak leje te grube a V nie jestem pewien ile bo licznik w #!$%@? leci ale na innej maszynie mam taki łuk przy 29,5-30,5V
jak często szybki z maski myjesz przy takim spawaniu? ja jedną legę położe równo jak jest #!$%@? na maxa, ale przy takich warstwach to
@hanys1dwa3: byleby bez jodly wychodzily ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wypelnienie max 16.3 posuw, a ile amperow to nir wiem bo maszyny polazuja w caly swiat xD na samo lico 13, chociaz to zalezy jak sie tez pod szablon podniesienie ulozy bo czasem na tym samym pradzie daje 11.5. Powiem Ci ze dosc rzadko, raz na tydxien/2 (speedglas) , wypelnienie to akurat lece juz na pamiec. A
@Capo_di_Sicilia: tak, górny Sląsk, ale w Magu jak coś robie to przeważnie blachy 4-12mm to na jedną lage wszystko, reszta mojej roboty to TIG alu i CNC. nie mamy suwnicy raczej lżejsze rzeczy robimy a i tak #!$%@? strzela jak sie ciepłe 100kg na stole przewraca na drugą strone do spawania xd
@Capo_di_Sicilia: hajs, jak na mnie ok, chociaż 4 z przodu od 3 lat jeszcze nie miałem xD ale ten luz w robocie, nikt nie goni nie musze się #!$%@?ć z jakimiś #!$%@? majstrami, nie ma, że jak nie przyjdziesz soboty to #!$%@? z pracy bo jakiś dzban #!$%@? Ci tak powie, nie. jak jest w miarę precyzyjna robota powiedzmy spawanie alu 1,5mm tigiem to zrobie ile zrobie, nikt mnie ze sztuk