Wpis z mikrobloga

@bayonetta112: Zupełnie #!$%@?ąc od moich osobistych przekonań/opinii...

Nie znoszę Ronaldo, ale uważam, że jest wybitnym piłkarzem.
Nie mam problemu z innymi ludźmi w komunikacji miejskiej ale tylko dopóki nie zachowują się jak zwierzęta.
Lubię herbatę, ale jeśli nie jest za gorąca.
Nie mam problemu do innych poglądów niż moje, ale wtedy kiedy nie są mi one na siłę narzucane.

Rozumiem, że tego typu stwierdzenia też są dla ciebie problemem?
#bekazlewactwa #
Lubię herbatę, ale jeśli nie jest za gorąca.


@ironiczny_qwert: nie przeszkadza mi ze ktos lubi nie za goraca herbate, dopoki na publicznych portalach nie probuje mnie osmieszac, ze jestem gorszym czlowiekiem, bo lubie zimna herbate
To stwierdzenie to taki duzy problem?
@bayonetta112 a skąd teraz tworzysz te teorie xDDDD Ani w poście ani w odpowiedzi nie ma takiego słowa, a ty ni z tego ni z owego odpowiadasz na komentarze których nie ma i nie było xDDDDDD

Zaczynać cisnąć po ludziach którzy nie widzą świata jako 0 i 1, ktoś ci odpowiada że świat to nie zawsze 0 i 1 a ty mu wmawiasz słowa o których nie było mowy.

Widać z logiką
@bayonetta112: co jest niby złego w tym "ale"? Ostatnio wszyscy się z tego naśmiewają, jakieś Gonciarze, itp. Jak powiem, że "kocham swoją dziewczynę ale wkurza mnie gdy hałasuje rano" to znaczy, że tak naprawdę jej nie kocham? Gdy powiem, że jestem tolerancyjny ale coś tam to znaczy, że jestem homofobem? Co to za jakaś pokręcona logika? Nie powtarzaj bezmyślnie po jakiś wątpliwych autorytetach... Nikt nie akceptuje każdego w stu procentach. Nie