Wpis z mikrobloga

@BrakPomysluNaNick: no a wy regularnie mięsem udajecie kształt warzyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opka może być np. nową weganką i w ten sposób trzyma się znanych smaków zanim przejdzie całkowicie na nowe. Wiele form dań mięsnych to zwykłe i uniwersalne kształty błędnie kojarzone tylko z mięsem: bo czemu krajanka lub kształt kotleta mają być zarezerwowany dla padliny? Wielu wegan lubi jeszcze smak mięsa ale nie je go
@bartoszp: ale ja nigdzie nie napisałem o kształtach czy nazwach bo dlaczego miałby mi wegański kotlet przeszkadzać? Sam takie jadam. A ty od razu łapiesz ból dupy bo nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem. Ty wychodzisz na buca bo #!$%@? się nawet nie wiem o co. xD

@BrakPomysluNaNick: np ja lubię mięsko :D nie jem ze względu na zdrowie i inne czynniki. Dlaczego zakładasz, że nie używam zajebistych warzyw w kuchni XD? To tak jakbyś pod wpisem z przepisem na kebab klasyczny zakładał, że ktoś je tylko fast food :D mam ochotę na kebaba to go przygotowuję, sama napisałam że teraz mam ochotę na wersję z "mięchem", bo zazwyczaj wpitalam go z tofu lub grilowaną cukinią - też
@bartoszp: @BrakPomysluNaNick: Panowie, niepotrzebna spina! Ludzie ogólnie jedzą na co mają ochotę, a mi się marynuje super soja :D Ogólnie od około 3 lat jadłam wegańskie papu - po prostu bo są pyszne :D ale również jadłam mięsne posiłki, bo też są dobre XD w proporcjach 1 max 2 porcje mięsa tygodniowo. Od kilku tygodni po prostu odstawiłam mięso całkowicie, no i nabrałam ochoty na kebaba. Tym razem zamiast zamówić
@Logytaze: ciekawi mnie też o jakich akcjach piszesz bo nie pamiętam moich innych komentarzy w tym tagu, więc przejrzałem go miesiąc w tył i co nie jest zaskakujące znalazłem całe 0. Także agresja bez powodu to chyba nie jest jedyny twój problem psychiczny. xD