Wpis z mikrobloga

Internet mobilny #plus to największe gowno jakie jest obecnie dostępne na rynku. Nie kupujcie tego dziadostwa bo bardziej od pieniędzy szkoda czasu i zdrowia
  • 7
@Specjalista_Plus: w nowym domu, docieplenie 30cm wszędzie, nie sposób złapać zasięg, używam iphona, przez co nie mam połączenia LTE, ponieważ operator obsługuje jedynie 3G na tych urządzeniach. Na innych telefonach jest już lepiej, ale bez szału. Co ciekawe brat ma w innej sieci i także używa iphona jednak problem z siecią nie występuje. Pozostaje mi: zdrapać z 5-10cm ocieplenia, albo zmienić operatora. Z telefonu nie zrezygnuję bo jestem zadowolony z jego
@Specjalista_Plus: z internetem mobilnym jest tak samo, cokolwiek do obejrzenia na YouTube przenosi mnie we wczesne lata 00, dochodzi do sytuacji, ze zdążę zrobic herbatę wypić ja i dopiero mogę obejrzeć 3 min filmik w rozdzielczości 480p. Dobrze, ze nie używam go do pracy bo bym dawno z torbami poszedł
My jako operator udostępniamy technologię LTE. Jeżeli Twoje urządzenie spełnia wymagania, które pozwalają na korzystanie z powyższej technologii, to usługa powinna działać bez problemu. Bardzo proszę, wykonaj speedtest i prześlij wyniki, jakie osiągasz. Dodatkowo napisz, w jakiej miejscowości występują podane przez Ciebie nieprawidłowości.
Hahaha, dobry żart. LTE to internet mobilny, macie za mało nadajników, wszystkie są zapchane i nie da się tego używać. Dlaczego już nie inwestujecie w infrastrukturę? To jakiś żart, żeby w mieście mieć tylko 2 kreski zasięgu w LTE.