Wpis z mikrobloga

Z racji, że użytkownik Cruise którego specjalnie nie chce otagować skasował wpis ze sprzedażą Toma Forda, nie dał mi po ludzku znać jakkolwiek jak sytuacja wygląda - chociaż o to prosiłem we wpisie i czekałem na odpowiedź, to rozbiórka się nie odbędzie.
Mam dziwne przeczucie co do samej sytuacji.
Prawdopodobnie za bardzo to do siebie biorę, ale z tagu #perfumy zrobił się trochę cyrk, małpą nie jestem, a przewrotnie bananów nie dostaję.
Szczerze?
Wolałem jak tag tworzyło kilka osób dla których perfumy to po prostu pasja.
W każdym razie życie nie lubi pustki, a eskalacja pewnych zjawisk zaczyna ją wypełniać...a czym, to już każdy niech odpowie sobie sam.
Od dzisiaj będę tylko obserwatorem tego co się tutaj dzieje.
Dużo perfumowych doznań Wam życzę :)

#oswiadczeniezdupy
  • 22
@dradziak z tagu zrobił się cyrk od kiedy Doktor Miłość zaczął pisać i propagować pachnący styl życia- niestety teraz jest tu taki śmietnik że ciężko znaleźć jakieś wartościowe wpisy- dlatego też m.in. mi się znudziło. Miałam w planach szczery wpis o Notino, jak to wygląda ze strony pracownika, ale mi się nie chce, to samo damskie must-sniff na zimę i przegląd nowości. Rozbiórki to świetna sprawa ale pomimo tego że mam dostęp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pinkquartz:

szastać moimi danymi na prawo i lewo tylko po to, żeby mnie ktoś potem wystalkował


Polecam paczkomaty na Maila tylko do tego celu i śmieciowy numer, bylebyś najpierw na niego zadzwoniła i upewniła się że nie jest aktywny i zapamiętała go do odbioru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SnoobDuog: wcale nie musi. Wystarczy sam numer konta, albo na upartego starter tylko na przelewy na numer telefonu, PayPal, blik. Od cholery jest możliwości żeby zachować w sieci anonimowość przy handlu
@pinkquartz
@dradziak jeeezu i te ciągłe pytania który najpopularniejszy zapach wybrać, co to za różnica jak wszytko pachnie tak samo. Albo czy perfumeria jest legitna, masakrycznie to denerwuję. Jakoś ja nikogo nie pytałem o takie pierdoły jak zaczynałem zabawę w perfumy, dam szukałem odpowiedzi
@ChissCake: ale przecież nikt nie kupuję na rozbiórkę perfum od mirków, tylko w perfumeriach. Więc jakie wtedy oszukujo ? Większość rozbierających to już sprawdzone mirki. Na perfuforum raczej też nie kupisz od kogoś kto założył pierwszy stragan
@SnoobDuog: a skąd wiesz, że w perfumeriach a nie od cygana? Osoby obeznane z tematem perfum może się nie nabiorą, ale zwykłe mirki tak. Nikt nad tym nie czuwa, a nie zawsze organizatorem będzie osoba zaufana. Zresztą niedawno mirek został oszukany z zakupem perfum od innego. A teraz sytuacja z tym Tomem Fordem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle jest grup perfumowych na facebooku, ale koleś woli tu
@ChissCake: @SnoobDuog: z perfuforum i niby pewnych grup fb znam tez mocne akcje. Z perfuforum to pamiętam nkilka grubych jak np kupowanie flakonów z ubytkiem i dolewanie czegoś żeby był pełny flakon a potem na stragan albo rozbiórkę. Na fb było tego tyle że przestałem śledzić grupy. Nie było tygodnia bez afery ( głównie panie)