Wpis z mikrobloga

A Situation - The Situation (Liquid Life Remix) [FUN501R]

Kupiłem wczoraj ten sztosik na winylu za 5zł, dajecie wiarę? Kupiłem 11 winyli w sklepie z używanymi płytkami, wygrzebałem je ze stoiska z płytami z odzysku, tam było wszystko i zazwyczaj albo kiepski stan albo płyty których nikt nie kupi, jakieś niemieckie przyspiewki, muzyka poważna ale płyty w kiepskim stanie, jakiś marny pop, no wszystkie gatunki - słabe i i dziwne, z godzinę przeczesywałem płyty i kolejną godzinę odsłuchiwałem winyle albo i lepiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#muzyka #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #trance #classictrance #hqtrance #winyl #winyle #chwalesie
  • 11
@Brother_of_Steel: Ale ja to wygrzebałem w sklepie gdzie facet sprzedaje głównie wszystko i rockowe klasyki a w kącie są takie "odpady" z dostaw, to miejsce do działania dla mnie bo koles nie ma pojęcia za grosz o muzyce elektronicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bergero00: no ale też nie psy czy inne oldskulowe goa, anyway cokolwiek z muzyki tanecznej to z reguły w rockowych sklepach trafia do takich koszy z drugiej strony kupiłem kiedys nieco jazzowych sztosów dj shopie za 5 pln :)
@bergero00: koniecznie odwiedź jakiś większy lokalny jarmark w lecie. Na Gdańskich Targach św Dominika wychaczyłem w ten sposób paręnaście składanek CD z przełomu lat '90tych. Też od Helmuta.

Co drugi miesiąc też przeglądam oferty antykwariatów na Allegro, jeśli okładka nie trąci kiczem, posiłkuję się recenzjami na discogs i zamawiam.