•  

  Mirki, takie pytanie odnośnie #oneplus3 #oneplus #internet #upc :

  Mam teraz internet UPC, który działa na dwóch częstotliwościach (2,4 i 5 GHz) na jednej nazwie sieci (nie ma możliwości ręcznego wyboru 2,4 lub 5, tak jak np. w Vectra czy Netia). Z uwagi na fakt, że mam zarówno urządzenia obsługujące, jak i nieobsługujące 5 GHz, w ustawieniach routera ustawiłem sobie obydwie częstotliwości. Mój komputer nie ma problemu z automatycznym wyborem lepszej 5 GHz, natomiast Oneplus wybiera sobie 2,4 GHz. Oczywiście, jeśli wyłączę 2,4 GHz w ustawieniach routera, to działa bezproblemowo na 5 GHz. Co zrobić, żeby przy włączonych obydwu częstotliwościach wybierał automatycznie 5 GHz?

  •  
   T...0

   0

   @bunio244: na 2,4 mój telefon ma cały czas połączenie na poziomie 192mbps. na 5ghz 867mbps - i po co mi to, skoro bateria schodzi o wiele szybciej, a różnicy i tak nie odczuję?

   ja swoją sieć 5ghz nazwałem inaczej i tylko laptop jest do niej podpięty

   > (nie ma możliwości ręcznego wyboru 2,4 lub 5)

   jaki model modemoroutera? ciężko mi w to uwierzyć

  •  

   @TS050 jakby na 2,4 było idealnie, to bym nie pisał, różnica 20 a 150 Mbs jest zauważalna.
   Model routera to ch7465lg-lc.

  •  
   T...0

   0

   @bunio244: niestety w zeszłym tygodniu wymienili mi tego connectboxa na nowszego więc nie sprawdzę, ale i tak proponuję ci wrzucenie własnego sprzętu. dopóki kilka lat temu nie przeszedłem w tryb bridge, widziałem w windowsie jakieś obce telefony, w dodatku te upc wi-free, meh. co własny sprzęt to własny sprzęt, za duża ta integracja w upc

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci podpierdalaja. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
  WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  #wybory #pis #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • avatar

  Wszystkich plusujacych zawołam za 4 lata (w dzień wyborów o 21:10) Możecie w komentarzu napisać wiadomość do siebie/Mirków itd co myslicie, jak mina 4 lata, czego się spodziewać i porównacie. Możecie tez napisać wiadomość do siebie typu ile teraz płacicie za rachunki, za artykuły spożywcze i jak cena zmieni się za kadencje PISu. Wszystko. Pozdrawiam.
  #wybory #oswiadczenie

  odpowiedzi (244)

 • avatar

  Wyemigruj z kraju bo źle
  Idź na wybory i głosuj na PiS


  Dzięki kuhwa

  #wybory

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (43)