Wpis z mikrobloga

@saakaszi:

Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi. Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu - tych, którzy Mnie nienawidzą, a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.
@saakaszi: Na ten temat to można książkę napisać, ale każda religia (nie tylko chrześcijaństwo) i światopogląd opiera się na manipulacji. Jeśli z czymś się nie zgadzasz to nazwą ciebie i tu można wyliczać: faszystą, antysemitą, zboczeńcem, katolem, lewakiem itd. itp. Wiec najlepiej ignorować ich w myśl: Albo się z ciebie śmieją, albo się ciebie boją.
Mirki czy jeśli dorośli ludzie przebierają obrazy to jest normalne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saakaszi: nienormalne to jest jak dorośli ludzie całe dnie śledzą katolickie portale, mimo bycia rzekomymi ateistami, żeby wrzucać z tego fragmenty na portal że śmiesznymi patusami.

To tak jakby jakiś narodowiec całe dnie siedział na gejowskich portalach i wrzucał na jakieś ONRowskie grupki screeny o tym co tam "zboczone pedzie" wypisują.

No ale
@Strzelec_Kurpiowski: ale pod takie durne twierdzenie można podciągnąć całe portale informacyjne xD a zatem albo jesteś konsekwentny i nie atakujesz nikogo z kim tobie nie po drodze albo wstawiasz nawet jeden taki wpis, ale z automatu zaprzeczasz sam sobie

no może jeszcze przypierdziel - gimboateizm, ta broń jeszcze nie była używana w tym wpisie
ale pod takie durne twierdzenie można podciągnąć całe portale informacyjne xD a zatem albo jesteś konsekwentny i nie atakujesz nikogo z kim tobie nie po drodze albo wstawiasz nawet jeden taki wpis, ale z automatu zaprzeczasz sam sobie


@warpig566: jak można podciągnąć całe portale?

Ani fronda, ani codziennik homoseksualistów nie są typowymi portalami informacyjnymi i trzeba być zaangażowanym w ruchy, które reprezentują te portale, żeby mieć powód aby na nie wchodzić.