Wpis z mikrobloga

Siemanko Wykopki

Jakiś czas temu pisałem, że zrobię małe #rozdajo . Jako że miałem ostatnio chwilę czasu to przy okazji innego projektu zrobiłem mały stolik, który może służyć na przykład jako nocny. Losowanie zrobię we wtorek o 21:00 przez #mirkorandom. Gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej rzeczy, które robię to odsyłam do mojego Facebooka

#zadarmo #meble #design
Weldwood - Siemanko Wykopki

Jakiś czas temu pisałem, że zrobię małe #rozdajo . Jak...

źródło: comment_dsEXXuufIlvzx6KTe0rn6YEn0jMD4ZDF.jpg

Pobierz
  • 99
@PP96: Bardziej chodziło mi o to, czy musi być zdjęcie jakoś w poziomie obrócone, żeby tu nie obracało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale cieszę się, że nawet do góry nogami się podoba (σ ͜ʖσ)
@nint: Żadna tajemnica, wszystkie meble które wrzucałem były robione na zamówienie, więc nie wrzucałem cen. A sklepu, ani strony się jeszcze nie dorobiłem, ale będzie trzeba coś w najbliższym czasie podziałać i faktycznie powrzucać trochę rzeczy z cenami.
@Weldwood: byłabym wdzięczna, bo szukam, i stolika do kanapy, i #!$%@?. Ludzie robią strasznie ładne rzeczy, które chciało by się mieć ale zwyczajnie meczy pytanie w kółko ile kosztują. Ja naprawdę nie bronię ładnemu dużemu stołowi ręcznie robionemu z porządnych materiałów kosztować dziesci tysięcy zł. Tylko jakby wykonawcy przestali mnie zmuszać o pytanie o to :P
@nint: Dzięki za radę, pomyślę jak to najlepiej rozwiązać, czy jakaś stronę internetową i tam wrzucać produkty z cenami czy po prostu na fb. A gdybyś potrzebowała jakichś mebelków to śmiało możesz pisać, co Cię interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)