Wpis z mikrobloga

dobra kuhwa teraz mn posłuchajcie
doceniajcie co macie ja se wudeczki wypiłem z colą i jeszcze saczę trochę i jest po prostu w pytke jeszcze starzy nie domyslaja sie chyba jak spedzilem weekend i ogunie zajebiscie jest tylko ze spac sie chce a jednoczesnie czerpie dziwna przyjemnosc z bycia wzglednie spokojnym

bo jak stałem na przystanku albo na niego szedłem to se wkrecalem ze zara serducho padnie bo bilo szybciej niz "powinno" XD zawal incoming do tego wszedzir jakies dziwne zwidy mialem #!$%@? i ogunie to w co drugim samochodzie sa tajni policjanci ( )

jakby komus bylo malo contentu to kuhwa z szara myszka sie umowilem na dzis na 18 gdzies tam tzn mialem jeszcze jej napisac czy bede na pewno no i mi wylecialo #!$%@? z glowy z reszta porobiony wolalbym tam sie nie pokazywac, jest mi cholernie gupio i wgl meeeega #!$%@? sie zachowalem kruuuci ale SUPER KOSIOR KRYSZTAU BYKU AUUUUUUU MORDO DAWAJ

jeszcze jak pisze ten wpis to ona mi pisze jakies rzeczy typu co do niej szczerze czuje
kobieto, no akat mam nastruj na rozmawianie na powazne tematy

jakbym mial okreslic jak sie czuje to wsm od kilku dlugich godzin mniej wiecej tak jakby mi ktos mozg wyjal XDDDDDD i jeszcze #!$%@? beniz mam skurcxony dziwnie XDDDDDD KRUUUCI co tu sie mam nadzieje ze jutro wroci do normy XDDDDDDDDDDDD

#narkotykizawszespoko
#bojowkamedycznegoklefedronu
  • 7