Wpis z mikrobloga

Dobra

mogę sobie tak o wydać 300zł na coś bo chce

i teraz mirki doradzą

lepiej #!$%@?ć to na ziółko czy na sadzenie ziółka?

i jeżeli na sadzenie to lepiej w domu czy na dworze? Jak w domu to mogę na parapecie czy #!$%@? będzie? Jak suszenie to da się to jakoś zrobić bez posiadania przestrzeni gdzie to mogłoby sobie wisieć nie wiadomo ile czasu?

#narkotykizawszespoko #marihuana #wykopjointclub
  • 9
@Tik3rX: Jak z polski to jest totalny brak przypalu wg mnie (Nie to ze zamawiam panie policjancie) oczywiscie mi chodzi o paczke w ruchu. Numer na jakiegos wielbiciela alkoholu spod monopolowego i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tik3rX: outdoor jest bezpieczniejszy ale za to dużo latania i mogą się na ciebie zaczaic.

indoor jest mniej bezpieczny bo popelniasz przestępstwo tam gdzie mieszkasz ale skoro o krzakach możesz wiedzieć tylko Ty, a żuzycie prądu będziesz miał małe to mniejszy przypał i o wiele wygodniej. Niestety 300 zł w boxa to za mała inwestycja.
@Tik3rX: Za 300 zł lekko zrobić growbox + filtr węglowy + LED tylko musisz mieć smykałkę do rzeczy DIY. Wg. mnie indoor>outdoor względem bezpieczeństwa. Lampy LED zużywają w ciągu miesiąca +/- 20 zł zapewniam że nikt się nie rypnie, oczywiście jeśli trzeźwo myślisz i zachowujesz wszystkie środki bezpieczeństwa.