Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój szef to typowy przedstawiciel #januszebiznesu Dzisiaj przyjechał do pracy nowym Passatem, a od kolegów wiem, że kupuje co 3-lata nowego. A jednocześnie tydzień temu wszystkim zakazał pracy w nadgodzinach bo zamontował kamerki na magazynie i wyszło, że niby pół dnia nic nie robimy, a to nie prawda, bo on opiera swoją teorię tylko na 2 takich co rzeczywiście nic nie robią. Do tego od pół roku prosimy go o nowy ekspres do kawy taki automatyczny bo przy starym trzeba sobie samemu mleko spieniać i nie mieli sam ziaren, trzeba kupować kawę mieloną. Ale on twierdzi, że po co ma kupować jak ten jest sprawny i że przecież sam też z niego korzysta i robi dobrą kawę.
Ogólnie lipa jest bo mogłem sobie dorobić, a praca ciężka jako magazynier dość. Teraz wszystko trzeba zrobić w ciągu 8 godzin. Nie można sobie powoli, ale dobrze roboty zrobić i jest tylko ta pół godzinna przerwa przez którą trzeba kawę gorącą pić. Także teraz przez to zostanie 4100zł na rękę, a żona nie pracuje, a mamy 2 dzieci.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 8
Przychodzisz do pracy się #!$%@?ć i chować po kontach, żądasz nowego ekspresu do kawy, #!$%@?ą cię kamery, masz ból dupy o passerati. Jesteś typowym celularzem z głęboko zakorzenionym byłem dupy. Bieda umysłowa.
Twój szef jest po to szefem, żeby po użeraniu się z lewusami, urzedasami, podatkami mógł sobie kupić Passata, BMW, Porsche czy #!$%@? wie jakie auto.

A Ty.. Jeżeli to nie zarzutka (a wali zarzutka na kilometr) jesteś typowa cebula z bólem dupy bo ktoś ma więcej kasy od Ciebie.

Trzeba było się uczyć, albo załóż własną firmę i jak tego nie #!$%@? (a uwzględniając Twój cebulowy profil psychologiczny - to i tak