Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Cześć! Czy miałby ktoś ochotę zagrać w OHET'a?

Proponowałbym przygodę "Ostatnie tchnienie Vortela", wydaną dzięki kampanii na wspieram.to. Autorem scenariusza jest Jarosław "Yarin" Bomba.

Przygoda zaczyna się niewinnie jak to zwykle bywa. Waszym zadaniem będzie zaledwie eskorta zamożnego kupca do nieodległej osady i pomoc mu w znalezieniu i odzyskaniu jakiejś starej, zakurzonej księgi od podstarzałego paladyna który tam się osiedlił. (setting Fantasy - wiecie, Orki, Elfy, Krasnoludy)

Sprawy techniczne:

Znajomość systemu: żadna. Jeśli nigdy nawet nie słyszałeś o tym systemie (OHET) to nie ma problemu. Zasady są na tyle proste, że będziesz ekspertem już po 20 minutach tłumaczenia i spokojnie będziesz mógł się wykłócać z MG. Zresztą jakby co to można się zapoznać z wersją darmową OHET'a na DTRPG, dajcie znać to podeślę linka.

Kiedy: preferuję zdecydowanie weekendy, wieczór. Najbardziej optymalna jest dla mnie sobota, ale piątkiem też nie pogardzę. Z niedzielą ciężko, bo jednak w poniedziałek na szóstą do roboty.. Jakby się udało to może teraz 15.12?

Gdzie: jeszcze nie wiem. Jestem z Chorzowa, więc najbardziej tu by mi pasowało. Zwłaszcza gdzieś gdzie leją jakieś dobre piwko i gdzie będzie można na spokojnie usiąść (np. Kraken Pub?). Jednak Katowice, albo inne miasta aglomeracji mi odpowiadają, to już kwestia dogadania się - jestem otwarty na propozycje.

Kto: Hm, nie gra roli, no ale może osoby 18+

Jak długo: według tego co już udało mi się doświadczyć, to jest to przygoda co najmniej na dwa spotkania (po cztery - pięć godzin). Jak się po pierwszym spotkaniu spodoba to możemy spokojnie kontynuować. Dla mnie ze względu na obowiązki rodzinne i w pracy optymalną częstotliwością spotykania się jest mniej więcej raz na miesiąc (chyba, że ktoś jest fajny to mogę go widywać dwa razy na miesiąc). Jakby się znalazła dobra ekipa to można pomyśleć o dłuższej współpracy...

O mnie: słaby MG, na razie na koncie jedna niedokończona kampania w Dzikie Pola, parę sesji w OHET'a w zbiórkowe scenariusze. Nie obstawiam na którąś ze stron odwiecznego konfliktu "STORYTEL VS. MEHANIKA". Szanuję wyniki na kościach, nie rzucam po kontach i staram się nie oszukiwać graczy. Uwaga! Jak ktoś liczy na tło psychologiczne każdego chłopa we wiosce i przygotowanego dla niego specjalnego tonu głosu to też się przeliczy. Póki co prowadziłem tylko dobrym znajomym, więc będziecie królikami doświadczalnymi co do prowadzenia zupełnie obcym ludziom. Staram się dużo czytać i rozwijać w mistrzowaniu, no ale praktyka daje najwięcej więc szykujcie się na pole eksperymentalne. A i do tego jeszcze dostałem bana na fb od Kuglarza (twórcy OHET'a) więc jest to chyba jakaś rekomendacja.

Przewiduję maksymalnie czterech graczy. Więcej zdecydowanie nie ogarniam. Jeśli jesteś chętny pisz do mnie. Jak masz jakieś oczekiwania to możesz je zawrzeć we wiadomości, pewnie i tak je oleję.

Ważne! Jeśli masz jakieś tematy których byś chciał nie poruszać na sesji to pisz od razu. Dla mnie np. są to wszystkie sprawy tzw. "romantyczne". Załatwiam to rzutem kości i tyle. Żadnego odgrywania.

Zapraszam gorąco do kontaktu i grania ze mną! W razie pytań postaram się wszystko wyjaśnić.

#rpg #grybezpradu #slask #katowice #chorzow

Źródło obrazka: The Drowsy Garden by Max Bedulenko. Więcej takich cudowności i inspiracji tu
tomek7322 - Cześć! Czy miałby ktoś ochotę zagrać w OHET'a? 

Proponowałbym przygodę "...

źródło: comment_JZB0TzXlRP8RYywdQ2G4nFDLqaqwQjkW.jpg

Pobierz
  • 3