Wpis z mikrobloga

Jest duża różnica w tym jak łatwo się nauczyć triku na wąskiej desce a jak na szerokiej? Czy jest to raczej niezauważalne dla początkującego? Pytam, bo uczę się treflipa od jakiegoś czasu na 8.5, bo przerzucilem się z 8.0 jakoś ponad miesiąc temu i nie wiem czy do niej nie wrócić :P Mam problem z tym, że popuję wysoko i niby obkręca się o 360 ale tak w ostatniej chwili, bo w tej pionowej osi obkręca się mimo wszystko dość powoli
#deskorolka #skateboarding #pytanie
Zoxico - Jest duża różnica w tym jak łatwo się nauczyć triku na wąskiej desce a jak n...

źródło: comment_stv1BaW9B1B6dJyM235s4uBKmXuPBkPq.jpg

Pobierz
  • 7
@saper_vodiczka dostałem za free od kumpla jak uczyłem się akurat skakać z 3 schodów, to przełożylem sobie trucki. Myślę swoją drogą czy nie lepiej mi będzie uczyć się na takiej, bo jak na niej będę robić już trójkę, to na wszystkich mi siądzie xd Pytam, bo przy heelu i kicku nie czuję różnicy za bardzo po zmianie szerokości
@Zoxico no bo kick i heel sa mniej techniczne. Byl nawet odcinek Braille jak Aaron probował jezdzic na deskach od 7.75 do 9" wyszlo mu, ze przy szerszych deskach problemy zaczynaja sie dopiero przy 360flipie, przy kicklipie nawet podwojnym prawie nie widzial roznicy.
@saper_vodiczka: Ok, postanowione. Wracam do ósemki jak tylko nauczę się lepiej podstaw :) Chcę najpierw poćwiczyć na szerszej desce pop shovity, bo jestem z tych dziwaków, co variala się nie boją i lądują, a przed pop shovitem srają w gacie :D