•  

  #zbocznienadzis

  Dzisiaj coś co może spróbować każdy z Was o ile posiada partnera.

  Soft Swing

  Rzecz prosta, łatwa i przyjemna - stosunek seksualny, który jest uprawiany przez dwie lub większą ilość par w jednym pomieszczeniu, ale bez wymiany partnerów.
  Soft swing jest fajnym wstępem do tego, żeby zobaczyć z czym to się je. Bardzo często od tego zaczyna się przygoda ze swingiem sensu stricto:
  Przychodzi sobie para pierwszy raz do swingers clubu, siedzą przy barze, wlewają w siebie kolejne porcje alkoholu. No i chcą zobaczyć z czym to się je i co się dzieje za kolejnymi drzwiami. Przechodzą przez drzwi, a tam orgia. No rzucić się w wir tej zabawy wcale nie jest prosto - to wymaga sporo śmiałości, odwagi i zaufania. Jeśli już tam są to nie zakładam, że któreś z nich jest chorobliwie zazdrosne o to, że druga połowa zobaczy inną osobę nago, albo, że to jego/jej partnerka/partner zostanie zobaczony. Choć znam taki przypadek, gdzie koleś cieszył się, że jego laska jest śmiała, otwarta, seksowna i kręci facetów, do czasu, aż sam nie spuścił z siebie ciśnienia. Po tym następowała scena zazdrości, szarpania i ucieczki z imprezy. Ale nie o tym. No i owa para, poddaje się atmosferze - chcą do tego szaleństwa dołączyć, ale nie iść od razu na całość. No i robią co lubią w obecności innych ludzi. To właśnie soft swing ¯\_(ツ)_/¯

  Do rozpoczęcia zabawy nie koniecznie musicie iść do klubu dla swingersów. Równie dobrze można się w to bawić na imprezach ze znajomymi. Wypady wakacyjne same organizują takie akcje. Możecie zacząć od jakiejś gry* typu butelka, czy "prawda czy wyzwanie" i na soft swingu zakończyć.
  Nikt nigdy nie może Was zmusić do żadnych zachowań seksualnych bez Waszej zgody. Jeśli nie macie ochoty na wymianę partnerów to na Soft Swingu możecie zakończyć. Ba nawet nie musicie go zaczynać, ale pewnie będziecie tego żałować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ____________________
  *Młode Wykopki podzielcie się wiedzą z ramolami w co teraz się gra w takich sytuacjach?

  pokaż spoiler #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement